تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

مزایای استفاده از قفسه فلزی

مزایای استفاده از قفسه فلزی

طراحی سوپر پروتئینی - تجهیز سوپر پروتئینی

قفسه بندی نقش بسزایی در سازماندهی و نظم بخشیدن به محصولات و محیط فروشگاه دارد. قفسه فروشگاهی یکی از تجهیزات فروشگاهی است که وجود آن در هر سوپرمارکت، هایپرمارکت یا هر فروشگاه دیگری لازم و ضروری بوده و در مدل ها، ابعاد و با جنس های گوناگونی مانند قفسه فلزی، چوبی و پلاستیکی تولید می شود.

سال هاست که از قفسه فلزی به منظور افزایش دید و به حداکثر رسیدن فضای فروشگاه و داخل انبار استفاده می شود. قفسه فلزی دارای استحکام بالایی بوده و می توان به کمک آن حجم زیادی از محصولات را در معرض نمایش قرار داد و از کوچکترین فضاها به بهترین شکل بهره برد. قفسه فلزی علاوه بر افزایش دید و کارایی، مزایای دیگری نیز دارد که موجب شده به یکی از قفسه های محبوب و پرکاربرد تبدیل شود.

مقرون به صرفه

قفسه های ساخته شده از چوب معمولا سنگین بوده و نصب آن ها دشوار است. همچنین در صورت قرار دادن وسایل تیز روی آن ها، ممکن است روی طبقات قفسه خراش ایجاد شده و ظاهر زیبایی نداشته باشد. بنابراین قفسه ها باید در مدت زمان کوتاهی تعویض گردند که می تواند هزینه زیادی را در بر داشته باشد.

قفسه فلزی یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل های ذخیره سازی در دسترس است و به نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود. قفسه فلزی دارای پوشش الکترواستاتیک ضد زنگ بوده که کار نظافت قفسه را تسهیل می بخشد؛ همچنین از آن در مقابل خراش جلوگیری کرده که موجب می شود قفسه ظاهر خود را حفظ کرده و برای مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد.

افزایش سطح دید

همانطور که گفته شد، قفسه های فلزی باعث افزایش دید شده و به کمک آن می توان محصولات را به بهترین نحو در معرض دید مشتری قرار داد. همچنین چیدمان محصولات و شارژ مجدد آن ها توسط فروشنده را راحتتر می کند.

قابل تنظیم

قفسه فلزی در سبک های مختلف، ظرفیت های وزنی متفاوت، ارتفاعات و رنگ های مختلف تولید می شود. نصب این قفسه فروشگاهی بسیار راحت بوده و بدون نیاز به هیچگونه ابزار خاص و پیچ و مهره ای در کوتاهترین زمان انجام می شود. طبقات آن قابل تنظیم بوده و می توان با توجه به ارتفاع، حجم و نوع محصولی که روی آن ها قرار می گیرد، طبقات قفسه را جابجا کرد.