تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

یخچال پروتئینی

یخچال پروتئینی

فریزر خوابیده

یخچال ها سالیان طولانی ست که جای خود را در آشپزخانه ها پیدا کرده اند و پس از حضور و رشد فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها ، یخچال های فروشگاهی و پروتئینی نیز جایگاه خود را پیدا کردند . ایجاد و خلق فضای مثبت در فروشگاه ها بسیار حائز اهمیت است . برای ایجاد این فضای مثبت می توان از رنگ آمیزی ، پخش موزیک در فروشگاه ، تحریک حس بویایی زمانی که مشتری بین قفسه ها می چرخد و مهم تر از همه ، نورپردازی بر روی اجناسی که داخل این دسته از یخچال ها هستند ، استفاده کرد .

سیستم برودت یخچالی های پروتئینی به گونه ای ست که با پرتاب ملایم باد ، گردش هوای سرد ایجاد می کند و بدون برفک است و در مدل های مختلف ساخته می شود . در نوع درب دار آن ، درب پشت به صورت پرده ای ست و دسترسی فروشنده به اجناس را آسان میکند . کمپرسور دستگاه بسیار پر قدرت است و در مناطق گرمسیری نیز به خوبی کار میکند . این یخچال ها در فروشگاه ها ، مغازه ها و مراکز خرید وظیفه خنک و تازه نگه داشتن مواد غذایی را دارند و مانع از فاسد شدن مواد می شوند، پیش از اینکه تاریخ انقضای آنها سر برسد .

فریزر ترکیبی :‌ snowball

یخچال های پروتئینی به خوبی سرمای درون خود را حفظ می کنند و برای نگهداری مواد غذایی چون مرغ و گوشت و انواع کالباس و سوسیس ، مفید است .یک مدل دیگر یخچال های پروتئینی ، مدل رو باز است که می توان گفت این دسته ، جزو ویترین فروشگاه ها محسوب می شوند ، زیرا محصولاتی را که بسته بندی شده و آماده هستند را در معرض نمایش قرار می دهد .از آنجایی که امروزه همه با کمبود وقت مواجه هستند و زمان برای آنها بسیار مهم است ، استفاده از یخچال های پروتئینی موجب می شود ، مشتریان به راحتی محصول مورد نظرشان را ببینند ، انتخاب کنند و در سبد خریدشان قرار دهند. صاحبان فروشگاه اگر به دنبال افزایش مشتری هستند ، باید سهولت دسترسی را نیز برای آنها مهیا کنند .

از مزیت های این یخچال این است که ، از بهترین بدنه جهت صرفه جویی در مصرف برق ساخته شده ، سیستم روشنایی LED دارد که موجب زیبایی و جذابیت آنها شده ، دارای شیشه های دو جداره است که از هدر رفتن سرما جلوگیری می کند و کف آنها نیز بسیار محکم و مقاوم است .