گروه دینا و ریتیل ایران در سطح بین المللی

گروه دینا و ریتیل ایران در سطح بین المللی

گروه دینا و ریتیل ایران در سطح بین المللی رضا علیخانی

دایرکتوری سال 2019 منتشر شده توسط MECSC ، اتحادیه مراکز خرید خاورمیانه، گروه دینا، اولین عضو ایرانی اتحادیه مراکز خرید خاورمیانه، را به عنوان گروهی موفق که ارایه دهنده راهکارهای طراحی و تجهیز فضاهای تجاری به شکلی متفاوت است معرفی نموده و با اشاره به تیم با تجربه آن از توانمندی آن ها در طراحی کانسپت های ” بی نظیر” ریتیل ایران یاد کرده است.

این نشریه سپس، ریتیل ایران را به عنوان گروهی که رسالت معرفی کسب و کار ها به ایجاد ارتباط بین آن ها را دارد معرفی کرده است. دایرکتوری 2019 MECSC که می توان آن را به عنوان مهمترین نشریه منتشر شده توسط مهمترین نهاد تخصصی ریتیل بین المللی حاضر در خاورمیانه دانست، با اشاره به فعالیت های ریتیل ایران، از آن به عنوان یک مرجع و رسانه با پتانسیل خدمات گسترده تر یاد کرد.

بخش دیگری از این مطلب، به معرفی یکی دیگر از زیر مجموعه های گروه دینا پرداخته که تخصص آن مدیریت مراکز خرید است. این شرکت که با تکیه بر دانش تیمی متخصص در حوزه ریتیل و مدیریت مراکز تجاری و همچنین با بهره گیری مناسب از شبکه ارتباطی قوی آن ها در حال فعالیت در بازار ایران می باشد. خدمات آن ها دربرگیرنده بخش های مختلف مدیریت شاپینگ مال ها همچون مدیریت یکپارچه و اجرایی مراکز تجاری، خدمات اجاره، روابط برندها و مستاجران، مارکتینگ و تبلیغات فعال می باشد.

در بخش انتهایی، این نشریه به کسب جایزه بین المللی رهبری در سال 2016 و انتخاب گروه دینا به عنوان “ستاره کیفیت” پرداخته است.

امید است که گروه دینا و شرکت های زیرمجموعه آن در آینده نیز بتوانند گام های ارزشمندی در جهت ارتقای کیفی صنعت ریتیل ایران بردارند.
منبع: ریتیل ایران