تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

هایپر احمدی رشت، بزرگ ترین هایپرمارکت شمال کشور، با 7000 متر مربع مساحت زمستان 1395 شروع به کارکرد. این فروشگاه که می توان از آن به عنوان مدرن ترین هایپرمارکت منطقه نیز نام برد، در بخش پر رفت و آمدی از شهر واقع شده است.
گروه دینا از مراحل ابتدایی کار طراحی در کنار مسئولین فروشگاه در انتخاب بهترین طرح و تجهیزات تلاش نموده است. تیم طراحی دینا با داشتن تجربه قابل توجه در حوزه طراحی سوپرمارکت، هایپرمارکت و سایر فضاهای تجاری، پس از ارایه طرح دو بعدی، دیزاین سه بعدی فروشگاه را طراحی کرد که در آن علاوه بر دکوراسیون و جانمایی تجهیزات فروشگاهی، مسیر حرکت و سیکل هایپرمارکت نیز مشخص گردیده است؛ طرحی ملموس که مالکین و مدیران فروشگاه، می توانستند تمامی اجزای یک هایپرمارکت را در آن مشاهده کنند.

گروه دینا ارائه دهنده انواع تجهیزات سوپرمارکت و هایپرمارکت

در دکور این فروشگاه سقف به صورت اکسپوز انتخاب شده است تا علاوه بر کاهش هزینه و دسترسی آسان به زیرساخت ها، همگنی لازم در ظاهر فروشگاه دیده شود. این همگنی باعث می شود که کالاها با بسته بندی های رنگارنگ روی پس زمینه ای تیره رنگ نمود بهتری در نگاه مشتری پیدا کنند.
تضاد های مورد استفاده در دکور نیز در قسمت هایی که قصد شکستن این یکنواختی وجود داشته، باعث شده است هدایت مشتریان در مسیرهای مدنظر بهتر صورت گیرد. استفاده از رنگ متفاوت برای کف بخش های خاص مانند یخچال ها و فریزرها نیز از جمله مواردی است که این مهم را تقویت کرده است. وجود باندهای غیرهمرنگ کف به موازات باندهای موجود در سقف موجب می شود مشتریان زمان بیشتری را صرف دیدن محصولات چیده شده در یخچال های روباز پرده هوا کنند و نتیجتاً افزایش فروش را برای مالکین و مدیران آن به ارمغان خواهد آورد. در کنار این باندها، المان های چوب با بهره گیری از نورپردازی مناسب، بازدیدکنندگان را به قسمت های خاصی همچون جزیره یخچال ویترینی پروتئین و جزیره یخچال های خوابیده خشکبار فرا می خواند. بعلاوه، این دکورهای چوبی در هدایت مشتریان در مسیر هایپرمارکت نیز نقش بسزایی ایفا می نماید.

  • دکوراسیون هایپرمارکت

  • طراحی دکور سوپرمارکت

  • فروش تجهیزات سوپرمارکت

  • طراحی دکوراسیون سوپر مارکت

  • خرید تجهیزات هایپرمارکت

  • هایپرمارکت احمدی - رشت

طراحی سوپرمارکت - تجهیز سوپرمارکت - طراحی هایپرمارکت - تجهیز هایپر مارکت

در هایپر احمدی، از باکس هایی که به صورت مکعب ساخته شده به عنوان عناصر راهنما و سازه مکمل نورپردازی بهره گرفته شده است. تصاویر روی این باکس ها بخش های مختلف و ردیف های متفاوت قفسه را از یکدیگر جدا می کنند. لیبل های روی یخچال های پرده هوا و فریزر ایستاده نیز از دیگر علایم راهنمای مشتریان هستند.
این فروشگاه علاوه بر بخش سوپرمارکتی، دارای بخش هایی همچون خشکبار و ادویه، گوشت و مرغ، ماهی تازه، سوسیس و کالباس، ترشیجات و میوه و سبزیجات می باشد که برای هر یک تجهیزات فروشگاهی مطابق با آب و هوای شمال کشور در نظر گرفته شده است تا جایی که حتی خشکبار و آجیل موجود در فروشگاه به جهت دور ماندن از رطوبت، در کابین های شیشه خم مخصوص خشکبار موسوم به Hot dry نگه داری می شود و جزیره های یخچال خوابیده شیشه خم زیبایی و دیگر تجهیزات مناسب برای این بخش ها استفاده شده است.

جانمایی مناسب سایت سرد و تمرکز یخچال ها و فریزرها در بخش های در دسترس و بهره گیری از قفسه های فروشگاهی مناسب منجر به بهره مندی حداکثری از فضا برای چیدمان محصولات شده است که علی رغم آن محیط مناسبی برای حرکت مشتریان و احساس راحتی آن ها تشکیل شده است.
فروشگاه احمدی، هایپرمارکتی است که در عین مدرن بودن و مطابقت با استانداردهای روز، فضایی راحت و دلچسب برای مشتریان فراهم آورده است که تمایل مشتریان را برای مراجعه به بازار سنتی جهت تامین نیازهای روزمره و سوپرمارکتی خود کاهش داده است.