تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

سبد پروموشن یا حراجی :

سبد پروموشن یا حراجی فقط یک سبد برای فروشگاه های زنجیره ای نیست. بلکه برای بسیاری از کسب و کارهایی که نیاز به قرار دادن کالاهایشان در یک سبد فلزی دارند به کار می آید.

ابعاد این سبد کاملا قابلیت سفارشی شدن را دارد و از نظر کیفیت، آبکاری خوبی شده و با ضمانت ارائه می شود.

امروزه با گسترش خدمات فروشگاهی و عرضه و تقاضا نیاز به خرید از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها بیشتر از قبل حس میشود . لذا یکی از خدماتی که صاحب فروشگاه میتوانند به مشتریان خود ارایه دهند سبد پروموشن یا حراجی است. این سبد ها میتوانند همچنین برای سو آوری فروشگاه مفید واقع شوند.

امروز ، رقابت تولیدکنندگان کالاهای مصرفی را مجبور می کند که با تخصص و ارائه پیشنهاد از رقبا متفاوت شوند.

صاحبان فروشگاه ها  درک می کنند که خریداران ماهیتی ناهمگن دارند ،اینکه آنها خواسته ها و نیازهای مختلفی دارند و برآورده ساختن آنها غیرممکن است .

از این رو آنها برای برآورده کردن این نیاز مشتریان گاهی اوقات به صورت غیر منظم اقلامی را برای فروش ویژه یا حراج میگذارند تا توجه مشتریان به سمت این اجناس خاص جلب شود.

این سبد ها بیش تر از  فروشگاه های کالا مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این سبد ها علاوه بر فروش ویژه این اجناس باعث دیده شدن اقلام فروشگاه و  در نتیجه معرفی فروشگاه و محصولات شما میشود.

همچنین به صاحبین فروشگاه ها توصیه می شود بخشی از فروشگاه خود را به حراج یا فروش شگفت‌انگیز اختصاص دهد این کار به برند ها هم فرصت می دهد تا در بین مردم مطرح و معرفی شوند.

فروشگاهها برای فروش فوق العاده ی خود نیاز به سبد پروموشن یا حراجی که یکی از ابزار فروشگاهی محسوب میشود دارند.

 

طراحی محصول سبد پروموشن:

سبد پروموشن یا حراجی از ترکیب بدنه ی فلزی و پایه های فلزی ساخته شده است (5 قطعه ) و در طرح ها و اندازه های مختلف بنا به در خواست مسئولین فروشگاهها و ارایه محصولی که قرار است در این سبد ها قرار بگیرند و قابل رویت بودن آن تنظیم می شوند.  این سبد ها از جنس فلز و باروش کروم یا رنگ شده می باشد.و معمولا ارتفاع پایه سبد از زمین 80 سانتی متر است.

اطلاعات فنی :

  • دسته: سبد حراجی, قفسه و تجهیزات
  •  برچسب: تجهیزات فروشگاهی, سبد حراجی, سبد خرید ,قفسه و تجهیزات
  • طول: ۷۸ سانتی‌متر
  •  عرض: ۶۰ سانتی‌متر
  •  ارتفاع: ۷۸ سانتی‌متر

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.