تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

قفسه لوازم خانگی معمولا در ۲ سایز قابل تولید در گروه صنعتی دینا می باشد. این قفسه ها باید برای جانمایی کالاهای سنگین همانند یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و … توانمندی نگهداری آن ها را با عدم تغییر شکل در دراز مدت داشته باشند.
به همین دلیل مالکین هایپرمارکت ها به صورت متداول محصولات این گروه را از شرکت هایی خریداری می کنند که به کیفیت تولید قفسه های لوازم خانگی آن ها اعتماد دارند. مالک یک هایپرمارکت بسته به فصل های مختلف تمایل به تغییر کاربری بخش های لوازم خانگی خود دارد و این امکان با اکسسوری هایی که امروزه در قفسه های فروشگاهی گروه دینا عرضه می شود به دست می آید.
بدین منظور مالک هایپرمارکت و یا فروشگاه بزرگ اگر تا به امروز محصولات یخچال را در این قفسه ها به معرض فروش می گذاشت، با کسر شدن از تعداد محصولات، همان قفسه را می تواند به قفسه فروش جاروبرقی، بخارشوی و یا هر کالای لوازم خانگی دیگر تبدیل نماید. این مزیت را صاحبین هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ فقط در قفسه های گروه دینا پیگیر می شوند.

قفسه چوب و فلز دو طرفه دکوراتیو

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.