تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

قفسه صوتی تصویری در فروشگاه های بزرگ مانند هایپرمارکت ها برای بخش الکترونیک و مححصولات صوتی و تصویری، موبایل و کالاهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مواردی که در طراحی و تولید قفسه های صوتی تصویری حائز اهمیت است بحث امنیت و نگهداری امن محصول بر روی قفسه می باشد. بدین منظور تولید اکسسوری های قفسه های صوتی و تصویری با حساسیت بسیار بالا در مجموعه تولیدی دینا انجام می شود.
این قفسه ها از بدنه ای مشابه قفسه های بخش سلولزی و یا بخش های عمومی سوپرمارکت یا هایپرمارکت در طراحی آن ها استفاده می شود و فقط با افزایش یا کاهش یک سری اکسسوری فروشندگان می توانند بهره برداری یک قفسه ساده را تبدیل به بهره برداری یک قفسه برای نصب انواع و اقسام تلویزیون ها حتی سیستم های صوتی مرتبط با بخش نمایش مانند سینمای خانگی (home cinema) یا sound bar استفاده شود. برای جابجایی راحت تلویزیون ها و گرفتن فضای خالی بین آن ها و همچنین نصب آن ها در ارتفاع می توان از اکسسوری ها با کانل های برق و کانال کابل تصویر جداگانه متحرک استفاده نمود. همچنین در فروشگاه های صوتی تصویری بعضا برای این که از این قفسه ها به عنوان قفسه های صوتی تصویری زیبا استفاده شوند، قابلیت این که بک پنل یا همان پشت این قفسه های فروشگاهی را از ورق های چوبی یا MDF با طرح چوب و یا هر کاربری و پترن دیگری که بتوان زیبایی را به فروشگاه، سوپرمارکت یا هایپرمارکت شما منتقل کند استفاده نمایید.
این قفسه ها به صورت دوطرفه در ارتفاع های ۱۸۰ ۲۲۰ و قفسه یک طرفه با همین ارتفاع طراحی و تولید می شود.
رنگ استفاده شده در تولید قفسه صوتی تصویری در کارخانجات گروه دینا رنگ الکترواستاتیک بوده که عمر مفید بسیار بالا و قابلیت نظافت و نگهداری بهتر را دارا بوده و مشتریان ما می توانند برای سفارش این محصول از رنگ های موجود در کاتالوگ رنگ سفارش خود را انتخاب نمایند.
این قفسه های فروشگاهی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای چیدمان محصولات نیمه سنگین در فضاهای فروشگاهی مورد اقبال قرار گرفته اند. ارتفاع کوتاه آن ها مانع از مسدود شدن دید مشتریان و مخاطبین سوپرمارکت ها شده و اجازه می دهد که مشتری سطح فروشگاه را به طور کامل دیده و با دیگر بخش های سوپرمارکت نیز ارتباط برقرار کند.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.