تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

اکسسوری فروشگاهی یکی از بخش هایی است که امروزه تولید کنندگان قفسه های فروشگاهی برای تجهیز هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها تولید کرده که تعداد تولید آن ها نقش موثری در خرید مالکین از این تولیدکنندگان دارد. بدین منظور امروزه قفسه‌های فروشگاهی بر اساس قابلیت چیدمان تعداد متفاوت اکسسوری قفسه فروشگاهی خریداری می شود و این قابلیت در محصولات گروه صنعتی دینا نقش بارزی دارد. مالک هایپرمارکت و یا سوپرمارکت با خرید اکسسوری می تواند به سرعت آن قفسه را برای عرضه محصولات متفاوت بر اساس اکسسوری تغییر کاربری دهد. بدین صورت که می تواند با برداشتن کف طبقه ها و اضافه کردن رگال، محصولات چیدمان شده به صورت رگالی را در قفسه داشته باشد. و یا با افزودن اکسسوری جاروبرقی، اکسسوری اتو، اکسسوری تلویزیون و اکسسوری اتوی مو به سادگی همان قفسه ای که تا چند وقت قبل می توانست روی آن محصولات سوپرمارکتی بفروشد را به قفسه عرضه لوازم خانگی تبدیل کند. با همین تعریف قابلیت تبدیل قفسه متعارف به قفسه ای تخصصی برای فروش پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خودرو، البسه و توپ ورزشی و همچنین لوازم خانگی سبک نیز وجود دارد. این مزیت برای مالکین هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها بسیار حائز اهمیت بوده به دلیل این که قابلیت تغییر فصلی در نوع چیدمان فروشگاه را با یکبار هزینه کردن در اختیار فروشندگان قرار می دهد.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.