تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

چرخ حمل بار در انواع مختلف تولید و مورد استفاده آن در لجستیک بخش فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و سوپرمارکت هاست. بسته به نوع کاربری، سطح فروش و میزان انبارش در سطح انبار، مالکین هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها از انواع مختف چرخ های فروشگاهی می توانند استفاده نمایند. این چرخ ها برای حمل کالاها با وزن بالا و همچنین برای حمل محصولات با وزن کم و حجم بالا مانند محصولات سلولزی طراحی شده اند.
از نمونه چرخ های حمل مشابه چرخ حمل بار مدل ۱، مدل ۲، مدل ۳ و ترولی حمل بار مدل ۵ برای حمل کالاهای سنگین با وزن های مختلف قابل استفاده می باشد. تفاوت این چرخ های حمل بار با همدیگر در استفاده از فنر پشت جهت رگلاژ شدن کف چرخ و یا عدم استفاده از آن است. این چرخ ها برای سهولت حمل کالا از سطح انبار به سطح فروش در هایپرمارکت ها و انتقال کالا به قفسه ها طراحی شده است. لذا سایز این ترولی ها برای حرکت بهتر در بین قفسه های ایستاده دوطرفه طراحی شده است.
در نوع چرخ حمل بار مدل ۴ استفاده از دیواره جلو چرخ این قابیلت را به حمل کننده بار می دهد که نسبت به عدم ریزش بار اطمینان داشته باشد. این محصول بسیار تا بسیار در فروشگاه های کوچک، هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها مورد اقبال است.
در چرخ حمل ۴ طرفه که با ارتفاع بلند طراحی شده است، استفاده از ۴ سطح اطراف این ترولی حمل این قابلیت را به حمل کننده می دهد که محصولات سلولزی سبک را از سطح انبار به سطح فروش بدون دغدغه ریختن در حین انتقال کالا را داشته باشد. لذا از این نوع چرخ معمولا برای جابجایی کالاهای حجیم و سبک استفاده می شود.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.