تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

یونیت کندانسور های صنعتی برای تجهیزات صنعتی نیازمند به توان برودتی متوسط و زیاد مناسب است.

نصب و نگه داری یونیت کندانسور به موجب طراحی کم حجم آن بسیار آسان است. هم چنین به موجب استفاده از کمپرسورهای با توان برودتی بالا، این محصول بسیار پربازده است.

یونیت کندانسورها جهت استفاده به عنوان فریزر انجماد سریع (قابلیت تبرید سریع و زیاد) و یا بلند مدت (انجماد معمولی) مناسب می باشد و قابلیت کاهش دما تا حد کمتر از دمای یخ زدن در زمان استفاده به عنوان فریزر انجماد سریع را دارد.

در این محصول از کمپرسورهای Double-stage و screw استفاده شده است که کیفیت آنها در عملکردهای مختلف به اثبات رسیده است. هم چنین تمامی تجهیزات مورد استفاده در این محصول استاندارد می باشند.

صدا و لرزش یونیت کندانسورهای انشعابی Scroll کم است. این محصول مخصوصا برای سوپرمارکت ها و خواروبار فروشی ها مناسب است. هم چنین مصرف انرژی این یونیت ها در پایین ترین حد حفظ شده است.

مزایای یونیت کندانسورها

مناسب برای تجهیزات سوپرمارکت ها با توان برودتی کم و متوسط
پانل الکتریکی IP55
نگه داری آسان
تجهیزات با کیفیت
کندانسورهای سازگار با آب و هوای گرم
عملکرد بدون لرزش
پانل الکترونیکی استاندارد
تنظیمات سریع و آسان
دارای فن کاملا بی صدا

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.