تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

یخچال های نیمه ایستاده روباز اکمی کولنت ساخته شده در ترکیه، دارای موتور خانه مرکزی می باشد. یخچال فروشگاهی بدون درب مدل imaris-TSI از سه طرف دارای شیشه بوده و فضای زیادی را برای چیدن محصولات در اختیار شما قرار می دهد.

یخچال های  فروشگاهی

محصولاتی مانند مواد لبنی، نوشیدنی ها، فراورده های بسته بندی و … . می توانید از قسمت بالای یخچال نیز استفاده کرده و محصولات غیر یخچالی را روی آن قرار دهید.

این یخچال روباز نیمه ایستاده روباز اکمی کولنت، بصورت متعارف در سطح فروش هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ بصورت جزیره و موتورخانه مرکزی نصب می گردند.

ارتفاع کم این یخچال ها اجازه چیدمان آن ها در فضاهای میانی فروشگاه ها با عدم ممانعت از دید مابقی سطح فروش را میسر می کند.

بدین صورت که مالکین هایپرمارکت ها به شمابه قفسه های میانی قابلیت داشتن یخچال های سرد در بین قفسه های میانی را دارند.

 یخچال  روباز نیمه ایستاده بدون درب مدلCAZAN-SEMI از سه طرف دارای شیشه بوده و فضای زیادی را برای چیدن محصولات در اختیار شما قرار می دهد. محصولاتی مانند مواد لبنی، نوشیدنی ها، فراورده های بسته بندی و … .

می توانید از قسمت بالای یخچال نیز استفاده کرده و محصولات غیر یخچالی را روی آن قرار دهید. برای خرید یخچال های فروشگاهی روبازCAZAN-SEMI با مشاورین ما در ارتباط باشید.

برای خرید  انواع یخچال های فروشگاهی پرده هوا| ایستاده| یخچال روباز نیمه ایستاده روباز| یخچال  دارای موتور خانه مرکزی | یخچال بدون درب فروشگاهی با مشاوران ما تماس بگیرید.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.