تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

فریزر فروشگاهی اکمی کولنت، مدل snowball برای نگه داری مواد غذایی منجمد و بستنی مناسب می باشد. این فریزر دارای موتورخانه مرکزی و ترموستات دیجیتال می باشد.

فریزر ترکیبی فروشگاهی

فریزر نیمه ایستاده درب دار به کار رفته در این فریزر مجهز به شیشه های دو جداره گرم است که از تعریق و بخار کردن شیشه ها جلوگیری می کند. قسمت پرده هوا (بدون درب) آن دارای پرده شب (کاور شب) است.

سیستم دیفراست این فریزر قابلیت برنامه ریزی به صورت دستی و اتوماتیک را دارد. جنس بدنه فریزر ترکیبی acmecoolant از ورق فلز با فوم تزریقی پلی اورتان و طبقه های داخل کابین آن توری می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش و خرید فریزرهای ترکیبی یا یخچال و فریزر فروشگاهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این فریزر ایستاده ترکیبی اکمی کولنت، مدل snowball تلفیقی از فریزر خوابیده روباز و فریزر ایستاده درب دار می باشد که بنا به ضرورت مالکین هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها هنگامی که می خواهند از مزایای فریزر خوابیده و فریزر ایستاده درب دار در آن واحد استفاده کنند، انتخاب می کنند.

این محصول برای نگه داری مواد غذایی منجمد و بستنی مناسب بوده و بصورت موتورخانه مرکزی با ترموستات دیجیتال نصب می شود.

برای خرید و مشاوره قیمت انواع فریزرهای  فروشگاهی و یخچال های فروشگاهی با مشاوران گروه دینا تماس بگیرید.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.