تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

فریزر ایستاده درب دار یکی از مدل های فریزر فروشگاهی است. این فریزر دارای سیستم دیفراست قابل برنامه ریزی است. داخل کابین فریزر ایستاده جهت چرخش بهتر سرما در بین محصولات از طبقه های توری استفاده شده است.

انواع فریزر فروشگاهی

فریزرهای ایستاده درب دار فروشگاهی، در عین حال که محصولات غذایی را خنک و سالم نگه می دارد، ویترین خوب و زیبایی برای نمایش مواد غذایی و فراورده های مختلف خوراکی هستند.

در این فریزر از شیشه های دو جداره استفاده شده و مجهز به المنت های مخصوص میباشد که باعث جلوگیری از تعریق و بخار کردن شیشه ها میشود.

خرید فریزر درب دار  ایستاده جهت نگه داری و ارائه محصولات غذایی که نیاز به دمای زیر صفر دارند، امری لازم و ضروری است.

فریزر درب دار اکمی کولنت، یکی از بهترین انواع فریزر فروشگاهی ایستاده بوده که در سایزهای ۳ درب، ۴ درب و ۵ درب تولید می شود و قابلیت نصب این فریزرها بصورت مدولار امکان داشتن فریزرهای یکپارچه به طول های متفاوت را برای بهره برداران هایپرمارکت ها و سوپرمارکت داران مهیا می کند.

این فریزر ایستاده درب دار در مساحت کم قابلیت عرضه 5 برابر متعارف خوابیده را ارائه کرده که برای مالکین سوپرمارکت ها با مساحت کم استفاده از این محصول اهمیت دارد.

از مزایای حائز اهمیت این فریزر ایستاده استفاده از درب های شیشه ای با المنت های دور درب و همچنین شیشه های المنت دار بوده که میعان و یا شبنم روی درب را حذف می کند و این عامل باعث بهتر دیده شدن محصولات داخل فریزر می باشد.

در این فریزر از طبقه های مشبک از جنس PVC برای چرخش سرمای بهتر در داخل کابین فریزر استفاده شده و سیستم دیفراست آن با قابلیت برنامه ریزی به صورت دستی و اتوماتیک، از ایجاد برفک درون فریزر جلوگیری می کند.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.