تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

یکی از انواع یخچالهای فروشگاهی، یخچال ویترینی است. یخچال ویترینی شیشه تخت پر کاربردترین یخچال در سوپرپروتئین ها میباشد.

این یخچال جهت عرضه مواد پروتئینی، فراورده های گوشتی، لبنیات، ترشیجات و … مناسب می باشد. طراحی بدون درب قسمت پشت و همچنین درب شیشه ای باز شو در قسمت جلوی کابین؛ چیدمان محصولات، عرضه آن و نیز نظافت داخل کابین را برای اپراتور راحتتر می کند.

نور پردازی استاندارد کابین ها باعث میشود محصولات به بهترین نحو نمایش داده شوند.

یخچال خوابیده  اکمی کولنت مدل MARINA FLAT UP DOWN قابل استفاده در سوپرمارکت ها و سوپرپروتئین ها و فروشگاه های با سایز کوچک بوده است.

این کابین بصورت موتور سرخود و با قابلیت نگهداری مواد غذایی سرد و یا گرم قابل سفارش است. این یخچال فروشگاهی مناسب نگه داری مواد غذایی بسته بندی، لبنیات، مواد پروتئینی و … می باشد. یخچال شیشه تخت با ظاهری زیبا، به زیبایی محیط فروشگاه شما می افزاید.

اپراتور در پشت یخچال قرار می گیرد که جهت راحتی اپراتور، قسمت پشت یخچال باز و بدون شیشه ساخته شده است. شیشه ای بودن دور تا دور یخچال، محصولات داخل آن را بهتر و با کیفیت تر در معرض نمایش قرار می دهد. برای اطلاع از قیمت و خرید یخچال ویترینی شیشه تخت acmecoolant با ما تماس بگیرید.

خرید یخچال قنادی شیشه تخت marina pastry برای شیرینی فروشی ها و کافی شاپ ها مناسب بوده و این یخچال ویترینی شیشه تخت اکمی کولنت برای نگهداری کیک و شیرینی طراحی شده استبا توجه به ارتفاع یخچال که در کمترین قسمت ۸۷ و در بیشترین قسمت آن ۱۲۵ سانتی متر می باشد، لازم نیست فروشنده برای چیدمان و برداشتن محصول خم شود.

 یخچال ویترینی شیشه تخت acmecoolant دارای دو طبقه است که طبقه پایین این یخچال کشویی بوده و نیازی به باز کردن درب یخچال برای چیدمان و برداشتن محصول داخل آن ندارد.

 سرما در قسمت بالای یخچال کمتر از طبقه پایین است به همین دلیل طبقه بالای یخچال مناسب نگهداری شیرینی هایی است که به سرمای کمتری نیاز دارند.

عمق این یخچال ۱۲۵ سانتی متر می باشدبرای سفارش این یخچال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.