تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

امروزه ، مدرنیته شدن را در همه کالا و محصولات می توان مشاهده کرد ، صنعت برودت و سرمایشی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تولید کنندگان سعی بر این داشتند ، تغییری در سبک طراحی و تولیدات خود بدهند که متمایز باشد . یخچال های فروشگاهی شیشه خم که به مدل جزیره معروف است یکی از همین متفاوت هاست و منجر به ساخت بدنه ای زیبا ، نورپردازی ویژه که در کلیه طبقات ، نور مخفی با قابلیت رنگ آمیزی مختلف را دارد و همچنین کارآیی بالا ، شده است .این یخچال ها به صورت مدولار به یکدیگر متصل می شود و در نتیجه نمایی دکوراتیو به فروشگاه میدهد و گزینه مناسبی ست برای محصولات پروتئینی و لبنی با بسته بندی های خاص که باید عرضه و در معرض نمایش قرار گیرد .

مزایای یخچال شیشه خم:

چیدمان سریع محصولات که به شیوه های یکپارچه ، مینیمال و هارمونیک امکان پذیر است . نظافت راحت داخل کابین و همچنین دسترسی آسان به محتویات داخل یخچال …

یخچال جزیره ای تبدیل به یکی از اجزای اصلی هر فروشگاه و هایپر مارکتی شده ، از این بابت که شیشه نمای یخچال ، به فرم شیشه خم است و زیبایی و جذابیت آن ، نظر مشتری را به سمت خود جلب میکند و از طرفی درب آن به راحتی باز و بسته می شود که موجب اذیت خریداران نمی شود .

 مشخصات یخچال های شیشه خم :

_ دارای شیشه سه جداره در اطراف است که موجب حفظ بیشتر انرژی در محیط یخچال می شود .

_ بدنه داخلی و خارجی آن از ورق گالوانیزه رنگی ست و عایق شده توسط فوم می باشد .

_ دارای ضربه گیر است که همین عامل موجب افزایش عمر دستگاه می شود .

_ دارای موتور خانه مرکزی ست و مجهز به کمپرسور می باشد .

_ در مدول های یک طرفه و دو طرفه موجود می باشد که امکان گسترش آنها از هر سمت فروشگاه را میسر میکند .

_ میتوان سبدهای جدا کننده که از جنس pvc هستند را بر روی آنها نصب کرد ؛ این سبدها امکان دسته بندی محصولات را برای فروش بهتر فراهم میکند .

هر قدر تجهیزات فروشگاهی مدرن تر باشد ، طبیعی ست که بر روی جذب مشتری و افزایش فروش تاثیر دارد . این یخچال ها راه حلی برای برآورده کردن تمام نیازهای مشتریان می باشد و قابل استفاده در یک مغازه کوچک تا هایپر مارکت هاست.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.