تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

یخچال ایستاده پرده هوا را میتوان یکی از پر کاربردترین یخچالهای فروشگاهی به شمار آورد. از این یخچال برای نگهداری انواع محصولات بسته بندی مانند نوشیدنی ها، لبنیات و… استفاده میشود.
یخچال ایستاده علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط فروشگاه، به دلیل روباز بودن کارایی بهتری داشته و چیدمان محصولات توسط فروشنده و برداشتن آنها را برای مشتریان آسان تر می کند.

نصب موتورها بصورت مرکزی باعث میشود که در مقایسه با نمونه های موتور سرخود، یخچال فضای بیشتری برای چیدمان محصولات داشته باشد و همچنین در فضای فروشگاه، گرما و صدای آزار دهنده تولید نمیکند.

یخچال ایستاده فروشگاهی
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، یخچال  فروشگاهی و فریزر فروشگاهی در مدل های متنوع و زیبا با کاربری های متفاوت تولید می شوند که چشم هر بیننده با ذوقی را خیره می کنند.

یخچال و فریزر فروشگاهی جزء اصلی ترین تجهیزات فروشگاهی محسوب می شوند. این یخچال و فریزرها بسیار پر قدرت هستند و در نگهداری دمای مناسب توانمندی زیادی دارند.
یکی از مواردی که در طراحی یا خرید یخچال یا فریزر باید به آن توجه داشت این است که دسترسی مشتریان به کالاهای درون یخچال و فریزر راحت باشد تا یک خرید خوب را برای مشتریان رقم بزند و در آخر افزایش فروش فروشگاه را درپی داشته باشد.

انواع یخچال و فریزر سوپرمارکت که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از: یخچال ایستاده یا روباز(پرده هوا)، یخچال ویترینی شیشه خم، یخچال ویترینی شیشه تخت، فریزر ایستاده درب دار، فریزر خوابیده، یخچال تاپینگ بستنی، یخچال میوه و سبزیجات، یخچال قنادی و کابین کیک بستنی جهت نگهداری کیک در فروشگاه ها و کافی شاپ ها.

در یخچال و فریزرهای ارائه شده در شاپ لاین، از سیستم هم هوایی داخلی و تکنولوژی اینورتر محصول اروپا استفاده شده که موجب می شود دما در تمام نقاط کابین یکسان باشد. در فریزرهای درب دار، از شیشه های دوجداره شیشه گرم استفاده شده که ازخروج هوای سرد و همچنین تعریق شیشه ها هنگام باز و بسته کردن مکرر درب فریزر جلوگیری می کند.

یخچال ایستاده فروشگاهی یا پرده هوا نوعی از یخچال صنعتی است که جزء محبوب ترین یخچال ها در هر هایپرمارکت و فروشگاه محسوب می شود؛ به این علت که لازم نیست مشتری هر بار درب یخچال را باز و بسته کرده و می تواند به راحتی محصول مورد نظر خود را از یخچال بردارد.

 

یخچال پرده هوا

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

یخچال ایستاده فروشگاهی

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.