تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

تغییرات فصلی، تنوع پذیری مشتری، مد روز، نوع کار و… همه باعث رجوع مشتریان به فروشگاه های پوشاک می باشد. بوتیک های کوچک و بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای و برند لباس، بخش لباس هایپر مارکتها و تولیدی های لباس و عمده فروش ها، همگی نیازمند قفسه پوشاک و انواع رگال فروشگاهی از جمله رگال دیواری، رگال لباس، رگال کیف و کفش می باشند. بعضی از آنها مانند عمده فروشی ها و تولیدی ها نیازمند قفسه هایی با استحکام و طول عمر بیشتر می باشند که احتیاجی به زیبایی چندانی ندارند. اما بیشترین مصرف قفسه های پوشاک در بوتیک ها و فروشگاه های بزرگ لباس می باشد یعنی مکانهایی که مشتری بطور مسقیم درگیر خرید از آنجا است.

در این نوع مکان ها زیبایی قفسه پوشاک ، جلوه و کارایی اهمیت بسیاری دارد. حال در نظر داشته باشید قفسه هایی که هر دو خواسته را پوشش دهند، هم دارای استحکام و طول عمر زیاد باشند، هم دارای زیبایی و هم کارایی مناسب. قطعا خواهان این نوع از قفسه ها بسیار است، اغلب فروشگاه های لباس، چه بزرگ چه کوچک، مستاجر بوده و جابجابی در آنها بسیار اتفاق می افتد و خواهان قفسه ها و رگال لباس با طول عمر و استحکام بالا در جابجایی های متعدد می باشند.

ترکیبی از چوب و فلز علاوه بر کارایی، زیبایی منحصر به فردی را به قفسه پوشاک مونوشلف داده است. گروه دینا با رزومه بسیار عالی در زمینه طراحی محیط های تجاری، توجه ویژه ایی به بخش لباس دارد که نهایتا بتواند حس خرید خوبی را به مشتری انتقال دهد.

قفسه پوشاک و لباس چوب و فلز

قفسه پوشاک و لباس چوب و فلز

قفسه پوشاک و لباس چوب و فلز

قفسه پوشاک و لباس چوب و فلز

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.