تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

نان یکی از ملزومات سفره همه ما ایرانی هاست. بخش عرضه نان یکی از قسمت های تاثیرگذار در هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ مدرن امروزی می باشد. معمولا نان در فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها به ۲ نوع عرضه می شود. نانی که پخت آن در محل اتفاق افتاده و به صورت تازه بسته بندی و به مشتری ارائه می شود و دیگری نان های بسته بندی شده ای که خارج از فروشگاه به مشتریان هایپرمارکت ها عرضه می گردد. برای طراحی بخش نان به دلیل اینکه حس طبیعت و حس سلامت را به مالکین هایپرمارکت ها و مخاطبان فروشگاه ها منتقل کنند معمولا از قفسه هایی استفاده می شود که در آن از طبقات چوبی یا شبه چوبی برای القای حس بهتر به مشتری استفاده می شود. قفسه نان که در گروه دینا تولید می شود نیز از این امر مستثنا نبوده و دارای تمام ویژگی های قفسه نگهداری نان موثر است. بدین شکل که اگر نان به صورت مستقیم روی طبقات قفسه قرار داده شود، قابلیت جمع آوری خرده نان های حاصل از ریزش نان در آخر ساعت کار فروشگاه به راحتی میسر بوده و دغدغه مالکین هایپرمارکت ها در نظافت این بخش کمتر شود. همچنین عدم تعرق نان تازه روی چوب طبیعی که یکی از دغدغه های کیفی نان به حساب می آید، یکی از مزیت های قفسه نان می باشد. تمام تلاش ما در گروه دینا تولید قفسه های نان با طراحی متفاوت با نورپردازی موثر و جانمایی آن در ورودی هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها بگونه ای که پخش عطر و بوی نان جاذب و راغب کننده ورود مشتریان به سطح فروشگاه باشد. بنابراین ظرفیت جذب مشتری و وفادار کردن مشتری در بخش نان فروشگاه یکی از موضوعاتی است که برای مالکین سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها حائز اهمیت می باشد.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.