تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

محصولات دینا

دسته‌بندی اصلی

در هر فروشگاهی ایستگاه آخر خرید، تسویه حساب است و برای کسب رضایت مشتریان این مرحله باید با نهایت سرعت انجام شود. میز چک اوت یا میز صندوق فروشگاهی که به آن کانتر فروش و میز پیشخوان فروشگاهی نیز گفته می شود، از مهمترین تجهیزات فروشگاهی است که باید در انتخاب آن دقت لازم را داشت.
هرچقدر مشتریان زمان کمتری را در صف انتظار تسویه حساب بمانند، حس بهتری به مشتری منتقل شده و خاطره خوبی از خرید در فروشگاه در ذهن او ثبت می شود. در عوض اگر زمان زیادی طول بکشد تا مشتری به میز صندوق برسد، ممکن است از خرید منصرف شده، ترولی را رها کرده و از فروشگاه خارج شود. همچنین ممکن است دیگر به فروشگاه شما برنگردد و بدین ترتیب مشتری خود را از دست بدهید.
میز صندوق فروشگاهی در مدل ها و ابعاد مختلفی وارد بازار می شوند که با توجه به فضای داخلی و ضریب تراکم فروش هر فروشگاه انتخاب می شوند. قابل ذکر است که هرچه این میزها قابل دسترس تر، راحت تر و سریع تر باشند، از دید کاربران و مشتریان مناسب تر هستند.
عمل کرد میز صندوق فروشگاهی به شکل الکترونیکی است که کار فروش و قیمت هر محصول را در سیستم ثبت می کند و در آخر با صادر کردن فاکتور فروش برای مشتری، کلیه محصولات خریداری شده را اعم از تعداد محصول، قیمت تکی هر محصول و قیمت کل را بر روی فیش می نویسد.
میزهای صندوق فروشگاهی در دو مدل نوار نقاله دار (متحرک) و بدون نوار نقاله (ثابت) موجود هستند. میز چک اوت دارای نوار نقاله و چشم الکترونیک هوشمند برای فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها که تعداد مشتریان زیاد است و معمولا حجم بالایی از محصولات را خریداری می کنند، گزینه مناسبی می باشد. زمانی که صندوقدار کالا را از جلوی چشمی برمی دارد، نوار نقاله حرکت کرده و بدین ترتیب به کار صندوق دار سرعت می بخشد.
برای سوپرمارکت های کوچک، به میز صندوق دارای موتور و نوار نقاله احتیاجی نیست و می توان در تجهیز آن از میز چک اوت بدون نوار نقاله استفاده کرد.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.