تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

یخچال ایستاده روباز پرده هوا : NISUS 4

یخچال ایستاده روباز پرده هوا

یخچال ایستاده پرده هوا بدون درب nisus 3 کلیه مزایای یک یخچال روباز پرده هوای بهینه را دارا می باشد. سطح نمایش وسیع، ارتفاع بهینه از کف برای اولین طبقه، عمق متعارف، نورپردازی تمام طبقات با قابلیت جابجایی و… از تفاوت های بارز این یخچال ایستاده روباز بوده که تفاوت آن با NISUS 5 فقط در طراحی ظاهری جلوی محصول می باشد.

توضیحات

یخچال ایستاده پرده هوا بدون درب nisus 3 کلیه مزایای یک یخچال روباز بهینه را دارا می باشد. سطح نمایش وسیع، ارتفاع بهینه از کف برای اولین طبقه، عمق متعارف، نورپردازی تمام طبقات با قابلیت جابجایی و… از تفاوت های بارز این یخچال ایستاده روباز فروشگاهی بوده که تفاوت آن با NISUS 5 فقط در طراحی ضاهری جلوی محصول می باشد. این یخچال روباز دارای ترموستات دیجیتال و سیکل برودت اروپایی با قابلیت اینورتر می باشد. همچنین مجهز به سنسورهای دمای داخلی نیز است. نحوه طراحی و عایق بودن این یخچال مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده و قابلیت بومی سازی با آب و هوای مناطق مختلف کشور ما را دارد. یخچال ایستاده پرده هوا فروشگاهی nisus 4 دارای پرده هوای بهینه و کاور شب دستی می باشد. برای خرید یخچال فروشگاهی nisus 4 با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این یخچال و خرید یخچال فروشگاهی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 


‫0/5


‫(0 نظر)

خصوصیات

کلاس دما M2 (-1 / +7 C°) / M1 (-1 / +5 C°) / H1 (+1 / +10 C°)
ضخامت دیواره ۴۰ میلیمتر
ارتفاع 937 / 1250 / 1875 / 2500 / 2812.5 / 3750 میلیمتر

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.