تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

یخچال ایستاده روباز پرده هوا موتور مرکزی nisus 2

یخچال ایستاده پرده هوا

این یخچال ایستاده پرده هوا موتور مرکزی nisus 2، به عنوان هد یخچال های ایستاده پرده هوا روباز وقتی بصورت جزیره نصب می گردند استفاده می شود. عمق زیاد این محصول و تمام شیشه بودن ساید های این یخچال روباز نمایش موثری را در سطح هایپرمارکت ها ایجاد می کند. مجموع این یخچال های ایستاده روباز پرده هوا جزیره ای یکی از انواع یخچال فروشگاهی است که از سه طرف فضا برای چیدمان محصولات دارد.  این یخچال پرده هوا محیط موثری برای نمایش محصولات لبنی، محصولات و گوشت های بسته بندی شده فراهم می آورد. با توجه به اینکه این یخچال ایستاده روباز در ابعاد مختلف موجود و قابلیت نصب بصورت مدولار را دارا می باشد پاسخگوی نیازهای هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ بوده و همچنین می توان طراحی یا تزئینات آن را در صورت نیاز طبق نیاز مالک هایپرمارکت و یا سوپرمارکت تغییر داد. موتور یخچال ایستاده nisus 2 از نوع موتورخانه مرکزی بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این یخچال و خرید یخچال فروشگاهی با متخصصین ما تماس بگیرید.

توضیحات

این یخچال ایستاده پرده هوا موتور مرکزی nisus 2، به عنوان هد یخچال های ایستاده پرده هوا روباز وقتی بصورت جزیره نصب می گردند استفاده می شود. عمق زیاد این محصول و تمام شیشه بودن ساید های این یخچال روباز نمایش موثری را در سطح هایپرمارکت ها ایجاد می کند. مجموع این یخچال های ایستاده روباز پرده هوا جزیره ای یکی از انواع یخچال فروشگاهی است که از سه طرف فضا برای چیدمان محصولات دارد.  این یخچال پرده هوا محیط موثری برای نمایش محصولات لبنی، محصولات و گوشت های بسته بندی شده فراهم می آورد.

با توجه به اینکه این یخچال ایستاده روباز در ابعاد مختلف موجود و قابلیت نصب بصورت مدولار را دارا می باشد پاسخگوی نیازهای هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ بوده و همچنین می توان طراحی یا تزئینات آن را در صورت نیاز طبق نیاز مالک هایپرمارکت و یا سوپرمارکت تغییر داد. موتور یخچال ایستاده nisus 2 از نوع موتورخانه مرکزی بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این یخچال و خرید یخچال فروشگاهی با متخصصین ما تماس بگیرید.


‫0/5


‫(0 نظر)

خصوصیات

کلاس دما M2 (-1 / +7 C°) / M1 (-1 / +5 C°) / H1 (+1 / +10 C°)
ضخامت دیواره ۴۰ میلیمتر
ارتفاع 937 / 1250 / 1875 / 2500 / 3750 میلیمتر

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.