تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

یخچال ایستاده روباز موتورسرخود : NISUS BUILT IN

یخچال ایستاده فروشگاهی | یخچال ایستاده | یخچال پرده هوا | یخچال صنعتی | یخچال سوپرمارکت | یخچال هایپرمارکت

یخچال ایستاده روباز موتورسرخود پرده هوا nisus 2 – built in دارای موتور سرخود بوده و به واسطه عمق کم محصول بیشتر برای فروشگاه ها و سوپر مارکت هایی که فضای کوچکی دارند مناسب می باشد. این یخچال ایستاده روباز موتور سرخود در فضاهای سوپرمارکتی کوچک اجازه نمایش متناسب با یخچال های عمق بالا زا می دهد و تفاوت تنها در عمق محصول می باشد. لذا در تعداد نوع محصول چیدمان شده در فروشگاه (SKU) تفاوتی حاصل نمی شود و فقط میزان انبارش در سطح فروش کاهش پیدا می کند. بدنه این یخچال ایستاده روباز موتورسرخود از ورق گالوانیزه و استنلس استیل همراه با فوم تزریقی پلی اورتان با دانسیته ۴۰ ساخته شده است. استنلس استیل به کار رفته در کابین یخچال ضد زنگ بوده که می توانید آن را به راحتی با آب شسته و نظافت نمایید. برای خرید یخچال فروشگاهی با متخصصان ما تماس بگیرید.

خصوصیات

کلاس دما M2 (-1 / +7 C°) / M1 (-1 / +5 C°) / H1 (+1 / +10 C°)
ضخامت دیواره ۴۲ میلیمتر
ارتفاع 937 / 1250 / 1875 / 2500 / 3750 میلیمتر

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.