تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

یخچال ایستاده درب دار موتور سرخود : IMARIS 4 PLUG IN

یخچال ایستاده 4 درب فروشگاهی | قیمت یخچال ایستاده درب دار موتور سرخود فروشگاهی، مشاوره خرید انواع یخچال و فریزر فروشگاهی و سوپرمارکت، خرید تجهیزات سوپرمارکت

این یخچال ایستاده 4 درب  موتور سرخود imaris 4 plug in دارای ۴ درب کشویی بوده و با مصرف انرژی کمتر قابلیت تبرید مناسبی را به مشتری عرضه می کند. به واسطه سیکل بهینه برودت، ارتفاع موتورخانه این یخچال بسیار کم بوده و مصرف انرژی آن کم می باشد. این یخچال ایستاده درب دار موتور سرخود مناسب سوپرمارکت های بزرگ و کوچک که نیاز به افزایش و یا کاهش سطح فروش خود در فضول مختلف سال دارند می باشد. بدنه یخچال فروشگاهی از ورقه های فلزی گالوانیزه همراه با فوم تزریقی پلی اورتان با دانسیته ۴۰ بوده که با پروفیل های آلمینیوم ظاهری شکیل به آن داده شده است.  برای خرید فریزر ایستاده با مشاوران ما تماس بگیرید.

توضیحات

 یخچال ایستاده  4 درب موتور سرخود imaris 4 plug in دارای ۴ درب کشویی بوده و با مصرف انرژی کمتر قابلیت تبرید مناسبی را به مشتری عرضه می کند. به واسطه سیکل بهینه برودت، ارتفاع موتورخانه این یخچال بسیار کم بوده و مصرف انرژی آن کم می باشد. این یخچال ایستاده درب دار موتور سرخود مناسب سوپرمارکت های بزرگ و کوچک که نیاز به افزایش و یا کاهش سطح فروش خود در فضول مختلف سال دارند می باشد.

جنس بدنه یخچال 4 درب فروشگاهی

بدنه یخچال فروشگاهی از ورقه های فلزی گالوانیزه همراه با فوم تزریقی پلی اورتان با دانسیته ۴۰ بوده که با پروفیل های آلمینیوم ظاهری شکیل به آن داده شده است.


‫0/5


‫(0 نظر)

خصوصیات

کلاس دما M1 (-1 / +5 C°)
ضخامت دیواره ۴۲ میلیمتر
ارتفاع 915 / 1250 / 1875 / 2500 میلیمتر

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.