تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

نگهدارنده ماشین لباسشویی قفسه لوازم خانگی

نگهدارنده ماشین لباسشویی

قفسه لوازم خانگی فلزی با طراحی زیبا، فضایی مناسب برای به نمایش گذاشتن لوازم خانگی در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها فراهم می‌کند.

با استفاده از قفسه لوازم خانگی فلزی، علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط فروشگاه، حداکثر استفاده از فضای فروشگاه برایتان بوجود می‌آید.

توضیحات

قفسه لوازم خانگی فلزی با طراحی زیبا، فضایی مناسب برای به نمایش گذاشتن لوازم خانگی در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها فراهم می‌کند.

با استفاده از قفسه لوازم خانگی فلزی، علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط فروشگاه، حداکثر استفاده از فضای فروشگاه برایتان بوجود می‌آید.

قفسه های فروشگاهی ساخته شده از چوب و فلز بنا به ضرورت طراحی فضاهای تجاری بر اساس ساختار طراحی شده در آن فضای تجاری طراحی و تولید می گردند. ابعاد متغیر، جانمایی های متفاوت و تنوع در استفاده از مواد اولیه در این محصولات معمولا این قفسه ها را برای هر فروشگاه منحصر بفرد ساخته و بر اساس ذائقه و سلیقه مدیریت فروشگاه ها، هایپرمارکت یا فروشگاه را تجهیز می کند.

قفسه لوازم خانه فلزی

این محصولات بیان کننده حس طراوت و همچنین متفاوت و متمایز بودن فروشگاه را به مخاطب و مشتریان مجموعه ها منتقل می کند. قفسه های چوبی فلزی معمولا به صورت متعارف برای بخش میوه و سبزی، نان و یا اقلام دکوراتیو که عمدتا موثرترین بخش ارتباط این حوزه با طبیعت می باشد، استفاده می شود. ابعاد متفاوت، طراحی متمایز بر اساس نقشه های فروشگاه ها و همچنین رنگ ها و بافت های مختلف، همواره این قفسه های فروشگاهی را در هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها از قفسه های متعارف که معمولا از جنس فلز هستند، متمایز می کنند.


‫0/5


‫(0 نظر)

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.