تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

قفسه فلزی یک‌طرفه میوه و سبزیجات

قفسه فلزی یکطرفه میوه و سبزی

قفسه دیواری میوه و سبزیجات دارای ۳ طبقه قابل تنظیم می باشد که می توانید با توجه به نیاز خود و حجم میوه و سبزی چیده شده در طبقات، به راحتی آنها را جابجا کنید. پایه های این قفسه بسیار مستحکم بوده و تحمل وزنی بالایی دارند

توضیحات

ویژگی های این محصول

  • قفسه فلزی میوه و سبزیجات با کیفیت بسیار بالا
  • با پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک
  • دارای 3 طبقه قابل تنظیم
  • نصب آسان و سریع
  • مناسب برای کالاهای سبک و سنگین
  • ارتفاع 227 سانتی متر
  • طول 125 سانتی متر
  • عمق طبقات 43 و 63 سانتی متر
  • محصول ترکیه

 

قفسه فلزی یک‌طرفه میوه با کیفیت بسیار بالا، مناسب برای کالاهای سبک تا سنگین می باشد. این قفسه میوه و سبزیجات دیواری از نوع خود ایستا بوده که نصب آن بسیار آسان می باشد و نیازی به ابزار و پیچ کردن به دیوار ندارد. یکی از نقاط ضعف قفسه های فلزی در بخش میوه و سبزیجات زنگ زدگی آن هاست. این مشکل در انواع قفسه فروشگاهی به واسطه رنگ کوره ای الکترواستاتیک و فوم تزریق شده در آن برطرف شده است؛ بنابراین نظافت آن نیز کار راحتی است.

قفسه دیواری میوه و سبزیجات دارای 3 طبقه قابل تنظیم می باشد که می توانید با توجه به نیاز خود و حجم میوه و سبزی چیده شده در طبقات، به راحتی آنها را جابجا کنید. پایه های این قفسه بسیار مستحکم بوده و تحمل وزنی بالایی دارند. ارتفاع این قفسه 227 سانتی متر و طول آن 125 سانتی متر می باشد. همچنین عمق یکی از طبقات آن 63 و دو طبقه دیگر 43 سانتی متر است. در صورتی که قصد خرید یا استعلام قیمت قفسه دیواری میوه و سبزی را دارید، می توانید برای ارتباط با کارشناسان ما، با کارشناسان گروه دینا  حاصل نمایید.


‫5/5


‫(1 نظر)

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.