تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

قفسه فلزی میوه و سبزیجات

قفسه فلزی با سبد پلاستیکی میوه و سبزیجات فروشگاهی

قفسه فلزی میوه و سبزیجات، دارای دو طبقه در هر طرف می باشد. امروزه خرید قفسه فلزی میوه و سبزیجات برای اکثر سوپرمارکت ها صورت می پذیرد. ارتفاع این قفسه ۱۶۵ و طول آن ۱۲۵ سانتی متر است. نصب طبقات آن نیاز به پیچ و مهره ندارد و به آسانی و سرعت بالا و بدون نیاز به هیچ ابزاری قابل نصب هستند. طبقات این قفسه قابل تنظیم هستند و این امکان را به شما می دهند تا با توجه به حجم محصولات آن ها را جابجا کنید. طبقه اول دارای عمق ۶۳ و طبقه دوم ۴۳ سانتی متر در هر طرف می باشد.

 

توضیحات

ویژگی های این محصول

  • قفسه فلزی میوه و سبزیجات با کیفیت بسیار بالا
  • با پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک
  • دارای 2 طبقه قابل تنظیم در هر طرف
  • نصب آسان و سریع
  • مناسب برای کالاهای سبک و سنگین
  • ارتفاع 165 سانتی متر
  • طول 125 سانتی متر
  • عمق طبقات 43 و 63 سانتی متر
  • ساخت ترکیه

 

قفسه فلزی میوه و سبزیجات، دارای دو طبقه در هر طرف می باشد. امروزه خرید قفسه میوه و سبزیجات برای اکثر سوپرمارکت ها صورت می پذیرد. ارتفاع این قفسه ۱۶۵ و طول آن ۱۲۵ سانتی متر است. نصب طبقات آن نیاز به پیچ و مهره ندارد و به آسانی و سرعت بالا و بدون نیاز به هیچ ابزاری قابل نصب هستند. طبقات این قفسه قابل تنظیم هستند و این امکان را به شما می دهند تا با توجه به حجم محصولات آن ها را جابجا کنید. طبقه اول دارای عمق ۶۳ و طبقه دوم ۴۳ سانتی متر در هر طرف می باشد.

این قفسه فلزی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و به واسطه فوم تزریق شده در آن، ضد زنگ بوده و نظافت آن بسیار آسان می باشد. می توانید با خیال راحت قفسه ها را با آب شسته، همچنین مناسب استفاده در آب و هوای مختلف می باشد. در ساخت قفسه دو طرفه میوه و سبزی، از کمترین ضخامت ورق استفاده شده که دارای بالاترین استقامت و تحمل وزنی می باشد و قرار دادن حجم بالایی از میوه های سنگین روی آن را امکان پذیر می کند. کیفیت بالا و مناسب بودن قیمت قفسه فروشگاهی، این قفسه ها را از سایر قفسه های موجود در بازار متمایز کرده است.


‫5/5


‫(3 نظر)

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.