تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

قفسه دو طرفه مدل ۲

قفسه های فروشگاهی شامل چند نوع است که یکی از آنها قفسه دوطرفه میباشد. این نوع قفسه مناسب برای فضای میانی فروشگاه ها است. قفسه دوطرفه دارای 5 طبقه در هر طرف میباشد. این طبقات قابل جابجایی بوده و می توانید با توجه به نیاز خود ارتفاع آن ها را تغییر دهید. رنگ استفاده شده در قفسه های وینشلف، الکترواستاتیک است که ضدخش و دارای رنگ های متنوع میباشد. همچنین این قفسه ها از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و مناسب جهت چیدن محصولات سبک و سنگین می باشد.
زمانی که وارد فروشگاه میشوید یکی از چیزهایی که جلب توجه میکند سرقفسه است که در ابتدا و انتهای قفسه های دوطرفه قرار میگیرد. مشتریانی که با عجله داخل فروشگاه میشوند فقط دور تا دور فروشگاه راه میروند و داخل ردیف قفسه ها نمیشوند. به همین دلیل سر قفسه ها برای این دسته از مشتریان بخش اصلی نمایش اجناس محسوب میشوند. میتوان در سرقفسه ها محصولاتی را چید که باعث ترغیب مشتری برای ورود به ردیف قفسه ها شود.

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.