تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

فریزر ایستاده درب دار : MAGICOOL

فریزر ایستاده درب دار فروشگاهی|فریزر فروشگاهی | گروه دینا تجهیزات سوپرمارکت و هایپرمارکت

خرید فریزر ایستاده درب دار جهت نگه داری و ارائه محصولات غذایی که نیاز به دمای زیر صفر دارند، امری لازم و ضروری است. فریزر ایستاده درب دار اکمی کولنت، یکی از بهترین انواع فریزر فروشگاهی بوده که در سایزهای ۳ درب، ۴ درب و ۵ درب تولید می شود و قابلیت نصب این فریزرها بصورت مدولار امکان داشتن فریزرهای یکپارچه به طول های متفاوت را برای بهره برداران هایپرمارکت ها و سوپرمارکت داران مهیا می کند. این فریزر ایستاده درب دار در مساحت کم قابلیت عرضه ۵ برابر متعارف خوابیده را ارائه کرده که برای مالکین سوپرمارکت ها با مساحت کم استفاده از این محصول اهمیت دارد.

توضیحات

خرید فریزر ایستاده درب دار جهت نگه داری و ارائه محصولات غذایی که نیاز به دمای زیر صفر دارند، امری لازم و ضروری است. فریزر درب دار اکمی کولنت، یکی از بهترین انواع فریزر فروشگاهی بوده که در سایزهای ۳ درب، ۴ درب و ۵ درب تولید می شود و قابلیت نصب این فریزرها بصورت مدولار امکان داشتن فریزرهای یکپارچه به طول های متفاوت را برای بهره برداران هایپرمارکت ها و سوپرمارکت داران مهیا می کند.

فریزر ایستاده درب دار فروشگاهی

این فریزر ایستاده درب دار در مساحت کم قابلیت عرضه 5 برابر متعارف خوابیده را ارائه کرده که برای مالکین سوپرمارکت ها با مساحت کم استفاده از این محصول اهمیت دارد. از مزایای حائز اهمیت این فریزر ایستاده استفاده از درب های شیشه ای با المنت های دور درب و همچنین شیشه های المنت دار بوده که میعان و یا شبنم روی درب را حذف می کند و این عامل باعث بهتر دیده شدن محصولات داخل فریزر می باشد.

در این فریزر ایستاده فروشگاهی از طبقه های مشبک از جنس PVC برای چرخش سرمای بهتر در داخل کابین فریزر استفاده شده و سیستم دیفراست آن با قابلیت برنامه ریزی به صورت دستی و اتوماتیک، از ایجاد برفک درون فریزر جلوگیری می کند. این فریزر مجهز به ترموستات دیجیتال و سیکل برودت اروپایی با قابلیت بومی سازی با آب و هوای منطقه را می باشد.

رنگ به کار رفته در فریزر ایستاده فروشگاهی  درب دار acmecoolant الکترواستاتیک (ضد خش) بوده، همچنین بدنه آن از جنس فوم تزریقی پلی اورتان با دانسیته 40 می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید فریزر ایستاده فروشگاهی با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

Vertical beverage cooler

-2,3,4,5 & 6 Door versions
-Remote Control
-40kg/m³ polyurethane injection body
-Programmable defrosting with digital thermostat
-Stainless steel display
-Adjustable 4 shlef
-Matt aluminium frames and door frames
-Wire display basket choices
-PVC bumper for protection
-RAL color choices

Type : MAGICOOL
Length Without Ends 1685
Side Panel 50
Display Surface 3,98
Working Temperature -15C , -18C
Refrigeration Capacity 1626
Isolation 40
Energy Power 218
Net Weight 320
All Models 220 V./ 50Hz.

‫5/5


‫(1 نظر)

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.