تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

ساندویچ پنل دیواری استاندارد سردخانه‌ای

مدل فرمینگ این ساندویچ پنل مانند سایر پانلهای دیواری استاندارد بوده ولی ضخامت آن نسبت به پنل های ساختمانی بیشتر میباشد. نصب سردخانه با استفاده از این نوع پنل بسیار آسان و سریع خواهد بود.

توضیحات

ساندویچ پنل دیواری سردخانه‌ای (could sandwich panel)

این پنل برای حفظ و نگهداری محصولات در دمای پایین بکار می‌رود. مصرف انرژی با کاهش دمای سردخانه افزایش می‌یابد. به این دلیل پوشش مناسب برای دیوار و سقف بازده سردخانه را افزایش می‌دهد و استفاده از ساندویچ پنل پلی یورتان ایده ال ترین شیوه است از ساندویچ پنل دیواری سردخانه‌ای برای استفاده در سقف یا دیوار سرد خانه استفاده می‌شود و به دلیل اورلپ آن و نر و مادگی بودن در مقطع عرضی دارای کمترین انتقال حرارت و صوت است که بهترین گزینه برای تولید سردخانه است. ساندویچ پنل سرد خانه ای از ترکیب هسته پلی یورتان rigid بین دو لایه فلز است گه پلی یورتان ماده ای سفت است. پلی یورتان ماده ای سفت و شکننده است و به تنهایی قابلیت استفاده ندارد اما با ساندویچ کردن آن به محصولی دست می‌یابیم که دارای خواص فیزیکی مناسب است. این پنل‌ها به‌صورت سقفی و دیواری تولید می‌شوند. ضخامت این ساندویچ پنل‌ها معمولا از ۸ سانتیمتر شروع شده و در پاره‌ای از موارد به ۲۰ سانتی‌متر هم می‌رسد (یر اساس کاربری و دمای سردخانه). برای پوشش سقف و بدنه سردخانه از ساندویچ پنل سقفی و دیواری و برای پوشش کف نیز معمولا از ساندویچ پنل دورو نایلون(فوم با پوشش دو طرف نایلون) استفاده می گردد. طول ساندویچ پنل دیواری سردخانه‌ای براساس درخواست مشتری تولید می‌شود.

کاربردها:

جهت ایجاد سرد خانه در ساختمان های صنعتی ، کارخانه جات صنعتی و ساختمان های بزرگ ، سوپرمارکت ها انبار ها و صنایع مربوط
دامداری و کشاورزی و فروشگاه های صنایع سرد
مواد روزانه مورد مصرف هتل ها ، ورزشگاه ها و… از قبیل سبزیجات انواع میوه ها
تولیدی گل و گیاه ، تجهیزات پزشکی ، ازمایشگاه ها، بیمارستان ها

مزایا:

مقاوم دربرابر انتقال رطوبت
مقاوم دربرابرحرارت
مقاوم در برابر صوت
صخامت این ساندویچ پنل بر اساس کاربرد از ۸ – ۲۰ cm است.

 


‫0/5


‫(0 نظر)

خصوصیات

ضخامت ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵
طول از ۲ تا ۱۳ متر
عرض غیر مفید ۱۰۲ سانتیمتر، مفید ۱۰۰ سانتیمتر
نوع پوشش رو ورق گالوانیزه پیش رنگ، ورق آلوزینک پیش رنگ
نوع پوشش زیر ورق گالوانیزه پیش رنگ، ورق آلوزینک پیش رنگ
نوع عایق میانی پلی یورتان سخت با دانستیه استاندارد 40±2kg/m³ گرید B2
تنوع رنگ سفید

گروه دینا با هدف مشاوره تخصصی، طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت و تجهیز فضاهای تجاری و با نگرشی متفاوت و نوین به صنعت خرده فروشی تاسیس گردید. شرکتی را تصور کنید که هنر طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه را با برنامه ریزی کسب و کار درآمیخته است؛ علم مهندسی را با توان اجرایی ادغام کرده و استراتژی را با فن مدیریت پروژه تجمیع نموده و در نهایت، همه ی آن ها را به نحو مطلوب تحقق می بخشد. Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی هایپرمارکت، طراحی سوپرمارکت کوچک، طراحی داخلی فروشگاه، دکوراسیون مغازه کوچک، طراحی کافی شاپ ، اجرا و راه اندازی، توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

رسالت ما در ارائه ی خدمات، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست. واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina خدماتی در حوزه طراحی سوپرمارکت، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، طراحی کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، طراحی قنادی … را ارائه می دهد و از همه مهم تر، وظیفه تجهیز و اجرای سازه را بر عهده دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.