تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

قفسه میوه و سبزیجات جزیره چوب فلز

قفسه چوب و فلز میوه و سبزیجات فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی ساخته شده از چوب و فلز بنا به ضرورت طراحی فضاهای تجاری بر اساس ساختار طراحی شده در آن فضای تجاری طراحی و تولید می گردند. ابعاد متغیر، جانمایی های متفاوت و تنوع در استفاده از مواد اولیه در این محصولات معمولا این قفسه ها را برای هر فروشگاه منحصر بفرد ساخته و بر اساس ذائقه و سلیقه مدیریت فروشگاه ها، هایپرمارکت یا فروشگاه را تجهیز می کند. روح طبیعت و بافت چوب طبیعی در این محصولات بیان کننده حس طراوت و همچنین متفاوت و متمایز بودن فروشگاه را به مخاطب و مشتریان مجموعه ها منتقل می کند. قفسه های چوبی و قفسه های فلزی معمولا به صورت متعارف برای بخش میوه و سبزی، نان و یا اقلام دکوراتیو که عمدتا موثرترین بخش ارتباط این حوزه با طبیعت می باشد، استفاده می شود. ابعاد متفاوت، طراحی متمایز بر اساس نقشه های فروشگاه ها و همچنین رنگ ها و بافت های مختلف، همواره این قفسه های فروشگاهی را در هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها از قفسه های متعارف که معمولا از جنس فلز هستند، متمایز می کنند.

توضیحات

قفسه های میوه و سبزیجات ساخته شده از چوب و فلز بنا به ضرورت طراحی فضاهای تجاری بر اساس ساختار طراحی شده در آن فضای تجاری طراحی و تولید می گردند. ابعاد متغیر، جانمایی های متفاوت و تنوع در استفاده از مواد اولیه در این محصولات معمولا این قفسه ها را برای هر فروشگاه منحصر بفرد ساخته و بر اساس ذائقه و سلیقه مدیریت فروشگاه ها، هایپرمارکت یا فروشگاه را تجهیز می کند. روح طبیعت و بافت چوب طبیعی در این محصولات بیان کننده حس طراوت و همچنین متفاوت و متمایز بودن فروشگاه را به مخاطب و مشتریان مجموعه ها منتقل می کند.

قفسه های چوبی و قفسه های فلزی معمولا به صورت متعارف برای بخش میوه و سبزی، نان و یا اقلام دکوراتیو که عمدتا موثرترین بخش ارتباط این حوزه با طبیعت می باشد، استفاده می شود. ابعاد متفاوت، طراحی متمایز بر اساس نقشه های فروشگاه ها و همچنین رنگ ها و بافت های مختلف، همواره این قفسه های فروشگاهی را در هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها از قفسه های متعارف که معمولا از جنس فلز هستند، متمایز می کنند.


‫5/5


‫(1 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.