تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

قفسه دیواری (یک طرفه) فلزی

قفسه یک طرفه

یکی از انواع قفسه های فلزی فروشگاهی، قفسه یک‌طرفه (دیواری) فلزی می باشد. قفسه یک‌طرفه فلزی مناسب برای فروشگاه ها از جمله سوپر مارکت، هایپر مارکت و… است. این قفسه تولید ایران و دارای ۶ طبقه با قابلیت جابجایی است. در قفسه یک‌طرفه فلزی از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است که شامل طیف گسترده ای از رنگها می باشد. از مزیت های قفسه یک‌طرفه فلزی وینشلف میتوان به خود ایستا بودن آن و تحمل وزن بالا اشاره کرد.

توضیحات

یکی از انواع قفسه های فلزی فروشگاهی، قفسه یک‌طرفه دیواری فلزی می باشد. قفسه یکطرفه مناسب برای فروشگاه ها از جمله سوپر مارکت، هایپر مارکت و… است. این قفسه تولید ایران و دارای ۶ طبقه با قابلیت جابجایی است.

در قفسه یک‌طرفه فلزی از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است که شامل طیف گسترده ای از رنگها می باشد. از مزیت های قفسه یک‌طرفه فلزی وینشلف میتوان به خود ایستا بودن آن و تحمل وزن بالا اشاره کرد.

 

 

 


‫0/5


‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.