تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

بهبود فضای فروشگاه خرده فروشی برای جذب مشتری

بهبود فضای فروشگاه خرده فروشی برای جذب مشتری

طراحی سوپرمارکت - تجهیز سوپرمارکت - طراحی هایپرمارکت - تجهیز هایپر مارکت

محیط کسب و کار فروشگاه خرده فروشی نقش مهمی در موفقیت تجارت خرده فروشی ایفا می کند. سرمایه گذاری بر تجهیزاتی که به شما امکان می دهند کار و محیط فروشگاه خرده فروشی خود را بهبود ببخشید بسیار مهم است زیرا این امر منجر به بهبود تجربه مشتری و افزایش فروش خواهد شد. تجهیزاتی مانند قفسه فروشگاهی، یخچال فروشگاهی، چرخ خرید فروشگاهی و … . یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تجربه خرید خوب برای مشتریان، فراهم کردن و ارائه محصولاتی است که لازم دارند.

با استفاده از تجزیه و تحلیل رفتار مشتری می توانید طراحی سوپرمارکت خود را به بهترین نحو انجام دهید. با این کار میزان فروش و سود شما افزایش می یابد. ایجاد یک محیط مناسب در ورودی فروشگاه، کلید جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.

برای بهبود فروشگاه خرده فروشی، مشتری را در الویت قرار دهید

همیشه مشتری را در الویت کار خود قرار دهید، زیرا بدون مشتری کاری نیز وجود نخواهد داشت. برقراری ارتباط و توجه به مشتریان بسیار مهم است. تیمی از افراد متخصص را برای پاسخ گویی به سؤالات مشتریان تشکیل دهید. شما باید برای به دست آوردن اعتماد مشتریان تلاش کنید. در ورودی فروشگاه و در محیط داخلی فروشگاه از علائم و تصاویر با طرح های جذاب و گیرا استفاده کنید تا مشتریان تشویق شوند به حرکت خود در فروشگاه ادامه دهند. در صورتی که با مشتریان ارتباط درستی را برقرار نکنید آن ها دیگر به فروشگاه شما نخواهند آمد و تجربه منفی آن ها از خریدشان ممکن است باعث شود مشتریان دیگر خود را نیز از دست بدهید.

انتخاب مکان فروشگاه خرده فروشی

تعیین موقعیت و مکان فروشگاه عامل بسیار مهمی در موفقیت فروشگاه خرده فروشی خواهد بود. برای پیدا کردن مکان مناسب وقت بگذارید. محل هایی که رفت و آمد مردم در آن زیاد است گزینه های مناسبی هستند.

تابلویی که نام فروشگاه روی آن قرار دارد باید در قسمتی باشد که برای رهگذارن به خوبی قابل مشاهده باشد. همچنین باید هنگام نصب تابلو موانعی را که ممکن است جلوی دید را بگیرند، مانند درخت یا علائم راهنمایی و رانندگی را در نظر بگیرید. علامت های راهنمای داخل فروشگاه نیز باید طوری قرار گیرند که مشتریان هنگام خرید در فروشگاه به راحتی آن ها را دیده و با مشکلی روبه رو نشوند. می توانید از تصاویری که جهت را نشان می دهند استفاده کنید تا مشتریان به راحتی محصولاتی را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

نگاهی به رقبا داشته باشید

شما می توانید از فروشگاه های دیگر ایده بگیرید. به فروشگاه های مشابه فروشگاه خرده فروشی خود که در کار خود موفق هستند و رقبا سری بزنید و به نحوه چیدمان و طراحی آن ها نگاهی بیندازید. این کار ایده هایی را برای طراحی فروشگاه به شما خواهد داد.

نورپردازی فروشگاه خرده فروشی

با نورپردازی مناسب و استفاده از وسایل روشنایی می توانید فضای فروشگاه را بهبود ببخشید. مردم دوست ندارند در مکان های تاریک و کسل کننده باشند. این امر می تواند تاثیر منفی بر تجربه خرید مشتریان داشته باشد. مطمئن شوید فضای فروشگاه خرده فروشی به انداره کافی روشن است و مشتریان می توانند به وضوح همه محصولات را ببینند. برای برجسته کردن کالاهای خاص می توانید از نورپردازی ویژه استفاده کنید تا نظر مشتریان را به آن کالا جلب کرده و همه آن کالاها را ببینند.

با به کارگیری موارد بالا در طراحی فروشگاه خود، می توانید در کسب و کار خود موفق بوده و به سود بالایی برسید.