تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

طراحی کافی شاپ Uniuni Coffee

طراحی کافی شاپ Uniuni Coffee

طراحی کافی شاپ - تجهیز کافی شاپ

در مقاله روانشناسیِ محیطی و طراحی کافی شاپ درباره اهمیت طراحی کافی شاپ نکاتی را بیان کردیم. برای درک بهتر موضوع طراحی کافی شاپ در این مقاله مثالی را برای شما آورده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

گروه معماری و طراحی Dongqi Architects کافه جدید برند Uniuni Coffee را در شهر نانجینگ در کشور چین طراحی و بازگشایی کرد. برند Uniuni Coffee در مسابقات WBC (برترین باریستاهای دنیا) سابقه درخشانی دارد و زبان زد خاص و عام است. این برند سالهاست که تمام نیرو خود را صرف ترویج، توسعه و پیشرفت صنعت خورده فروشی قهوه کرده است. تیم طراحی مجموعه با درکی کامل از پیشینه Uniuni ایده استیج و بک استیج را طراحی و اجرا کرد. کانتر های حلالی شکل مانند استیج مسابقات باریستا طراحی شده اند که مشتریان می توانند به تماشای مرحله به مرحله درست کردن قهوه بنشینند و این در حالی است که مرز بین صحنه و پشت صحنه کار به خوبی محو شده است. تمامی مشتریان به راحتی می توانند تجربه خرید، امتحان قهوه و تماشای درست شدن قهوه را به راحتی در یک زمان و مکان تجربه کنند.

میزهای بار با استفاده از لوله های استیل از سقف کافه آویزان شده و با استفاده از پیچ و مهره به هم متصل شده اند. استیل های عمودی در ارتفاع ۳ متری توسط یک لوله دیگر به رنگ قرمز به یکدیگر متصل شده اند که بر روی لوله قرمز از اسپات لایت استفاده شده است. با این کار هم از استحکام سازه مطمئن هستیم و هم نور کافی به روی کانتر پاشیده می شود. همه تجهیزات کافه از جمله قفسه، یخچال، دستگاه قهوه ساز و دیگر تجهیزات از سقف به روی کانتر ها آویخته شده اند و محیط شکلی یک پارچه به خود گرفته است. آب مورد نیاز هر کانتر از داخل لوله های استیل پایین می آید و توسط یک پمپ به سمت درین بالا هدایت می شود. همه تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ازک سقف نمایان هستند و به صورت اکسپوز طراحی شده اند تا حس فضای پشت صحنه را به مشتری منتقل کنند.

طراحی کافی شاپ Uniuni Coffee

اسپری شستشو، کشو زیر کانتر و جا لیوانی ها همگی به صورت خاص برای این فضا طراحی و ساخته شده اند. این وسایل به صورتی جوش کاری و پولیش شده اند که با کلیات کانتر به صورت یکپارچه نمایان می شوند. لیوان های شیشه ای به گونه ای طراحی شده اند که دقیق در درون قفسه ها جا نمایی شوند. لبه کانترها با یک زاویه ۴۵ درجه به سمت داخل طراحی شده اند تا هم کانتر پایین آماده و هم یک همنوایی کلی در فضا ایجاد شود. برای جلو میزها از ورق های نیمه مات پلی کربنات استفاده شده که در هارمونی با چوب قفسه ها و دیگر متریال استفاده شده در طراحی این کافه هارمونی خاصی به فضای کافه می دهد. یکی دیگر از ظرافت های طراحی این فضا نحوه قرار گیری متریال ها در کنار هم و جای هر یک از آنهاست که از دیده شدن خط جوش ها و دیگر موارد جلو گیری می کنند.

طراحی کافی شاپ شیک