تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

طراحی فروشگاه نان فانتزی و تجهیز

اگر به این جمله قائل شویم که نان یکی از مهمترین موضوعات زندگی در ایران است، راهی به گزاف نرفته ایم زیرا که طبق اطلاعات موجود مصرف سرانه نان در کشور ما از بیشتر کشور های اروپایی و امریکایی بالاتر است. از این گذشته نان جایگاه ویژه ای در دین ما دارد تا جایی که در فرهنگ عامه آن را مقدس شمرده و از قرار دادن در مکان های نامناسب جلوگیری می کنند.
این میزان اهمیت حتی در ادبیات فارسی رخنه کرده است؛ در آنجا که مولانا می فرماید:

 

    ز خاک من اگر گندم برآید                 از آن گر نان پزی مستی فزاید

    خمیر و نانبا دیوانه گردد                    تنورش بیت مستانه سراید

 

با ذکر این مقدمه کوتاه در می یابیم که تولید و تهیه «نان» از جایگاه بالایی برخوردار بوده بنابرین مکان عرضه آن از لحاظ طراحی فروشگاه نان فانتزی و تهیه تجهیزات مرتبط، از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود

 

  • تجهیز نانوایی

  • دکور نانوایی

  • فروش تجهیزات فروشگاه نان

  • طراحی نانوایی

  • فروش تجهیزات نانوایی

  • طراحی نانوایی

چه نکاتی در طراحی فروشگاه نان فانتزی مهم است ؟

در قدیم برای تهیه یک نوع نان باید به نانوایی مربوطه مراجعه می کردیم مثلا نان بربری در نانوایی دیگری پخته نمی شد اما امروزه در کنار نانوایی سنتی با نوع جدیدی از طراحی فروشگاه نان مواجه می شویم که هم از لحاظ پخت و هم تنوع نان بسیار گسترده و متنوع است. این شکل جدید ساختار متفاوت عرضه را طلب می کند. در این فروشگاه نان مشتری قدم زنان، رایحه نان را استشمام کرده، مقداری تست می کند و در نهایت سبد خرید او از تنوع بالایی از نان های ایرانی و غیر ایرانی خواهد بود.
برای داشتن طراحی فروشگاه نان باید بینش وسیعی نسبت به عرضه این محصول در دنیای مدرن داشته باشیم؛ لذا اهمیت معماری کاربردی توامان با المان های زیبا و ساده نقش بسازایی در فروشگاه نان دارد.
محیطی آرام و زیبا، بدون زیاده گویی، از نکات کلیدی طراحی فروشگاه نان فانتزی به شمار می رود که رعایت آن، حسی دلنشین، به مشتری القاء خواهد کرد، در کنار این موارد انتخاب رنگ در طراحی فروشگاه نان فانتزی بسیار مهم است، همانطور که می دانید رنگ ها هر کدام معانی و عواطف خاص خود را منتقل می کنند، لذا انتخاب رنگ ها موضوعیت خاصی دارد تا برای ایجاد حس مناسب در مخاطب از آن بهره بگیریم.

تجهیز فروشگاه نان چیست؟

بعد از مراحل طراحی موضوع تجهیز فروشگاه نان و تجهیزات آن یکی از موارد مهم در این صنعت به شمار می رود
– انتخاب قفسه فروشگاهی مناسب:
جانمایی نان تولید شده از چند لحاظ قابل اهمیت است یکی سطح دسترسی مشتری به نان و دوم زیبا و با دوام بود محصول … قفسه های فروشگاه نان با توجه به تم طراحی شده میتواند متریال متفاوت داشته باشد (چوبی، فلزی و …) همینطور رنگ بندی آن بسیار مهم است.
– انتخاب کابین گرم یا سرد:
برای ماندگاری بیشتر از نان تولید شده و همچنین چیدمان دقیق و نورپردازی مناسب باید برای فروشگاه خود کابینی انتخاب کنید تا در برابر رطوبت، سرما و عوامل دیگر از محصول شما محافظت کند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.