تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

طراحی سوپرمارکت کوچک

طراحی سوپرمارکت کوچک

سوپرمارکت کوچک

سوپرمارکت ­ها مکانی برای تهیه اقلام مصرفی و مواد غذایی برای افراد مختلف محسوب می­شوند. اغلب افراد، برای تهیه نیازهای خود، حداقل هفته­ ای یک­بار به سوپرمارکت می­روند. در مقابل، تعداد سوپرمارکت ­ها نیز نسبت به سایر مغازه‌­های تجاری یک محله، بیشتر است. به همین دلیل طراحی هایپرمارکت و سوپرمارکت، می­تواند بسیار در میزان فروش و جلب مشتریان مؤثر باشد. نکات زیادی وجود دارد که باید در طراحی سوپرمارکت کوچک و استفاده از تجهیزات فروشگاهی به آن‌ها توجه کنیم.

انتخاب مکان و طراحی سوپرمارکت

مکان و اندازه سوپرمارکت، از نکات مهم در طراحی سوپرمارکت­ کوچک است. شما باید با توجه به فضای در دسترس، قفسه ­ها و ویترین ­ها محصولات خود را بچینید. هرچه سوپرمارکت شما بزرگ­تر باشد، شما محصولات بیشتری را می­توانید در مغازه خود ارائه کنید. همچنین تنوع محصولات شما نیز می­تواند بیشتر باشد.

نکات طراحی سوپرمارکت

نکته اصلی در طراحی سوپرمارکت­ های کوچک، طراحی داخلی آن است. برای افزایش توجه مشتریان می­توانید با توجه به موقعیت مکانی که در آن قرار دارد، از نمادها یا معماری خاص آن منطقه کمک بگیرید. مثلاً ویترینی با سبک سنتی اصفهان می‌تواند در این منطقه، تصویری چشم­نواز در چشم مشتری شما ایجاد ­کند.

نحوه قرار دادن محصولات شما نقش مهمی درفروش شما دارد. یکی از راه­های افزایش فروش، قرار دادن مواد غذایی پرفروش مانند شیر و لبنیات در قسمت انتهایی مغازه است زیرا مشتریان برای خرید آن‌ها مجبورند تا انتهای سوپرمارکت بیایند و در این حین می­توانند سایر محصولات شما را نیز مشاهده کنند.

طراحی سوپرمارکت - تجهیز سوپرمارکت - طراحی هایپرمارکت - تجهیز هایپر مارکت

طراحی دکوراسیون سوپرمارکت

همچنین شما باید وسایل مرتبط را نزدیک هم قرار دهید، مثلاً شوینده ­ها و شامپوها بهتر است در یک ردیف قرار بگیرند و مواد غذایی جدا از این محصولات باشند. از طرفی بهتراست کالاهای گران­قیمت را در قفسه ­های هم‌سطح نگاه مشتریان قرار دهید، این کار باعث افزایش توجه آن‌ها می­شود.

نکته قابل‌توجه دیگر در طراحی سوپرمارکت­ کوچک این است که فضای رفت‌وآمد به‌قدر کافی برای مشتریان باشد. شلوغ کردن بیش‌ازحد مغازه با تجهیزات فروشگاهی، ممکن است مانع رفت‌وآمد مشتریان و افزایش نارضایتی آنان شود.

تجهیزات فروشگاهی

تجهیزات فروشگاهی مختلفی برای تهیه سوپرمارکت­های کوچک وجود دارد. شما می­توانید با توجه به نکات بالا و سلیقه و بودجه اولیه خودتان این وسایل را تهیه کنید. سعی کنید از قفسه­هایی با اندازه­های مختلف در طراحی سوپرمارکت خود استفاده کنید؛ زیرا این کار دکور مغازه شما را جذاب­تر می­کند.

طراحی سوپرمارکت - تجهیزات فروشگاهی - طراحی هایپرمارکت - تجهیز هایپر مارکت

قیمت تجهیزات سوپرمارکت

طراحی هایپرمارکت:

طراحی هایپرمارکت­ به دلیل تنوع محصولات آن­ها، نیازمند تجهیزات فروشگاهی بیشتر و متنوع­ تری است. برای افزایش راحتی مشتریان در طراحی هایپرمارکت ­ها می­توانید از غرفه ­های مختلف استفاده کنید و طراحی هر غرفه با توجه به محصولات ارائه‌شده در آن متفاوت باشد.

طراحی سوپرمارکت - تجهیز سوپرمارکت - طراحی هایپرمارکت - تجهیز هایپر مارکت

قیمت تجهیزات سوپرمارکت

سخن پایانی:

شرکت­های مختلفی درزمینه طراحی هایپرمارکت و سوپرمارکت­ های کوچک فعالیت می­کنند. ازآنجا که طراحی سوپرمارکت شما بسیار در ادامه روند حفظ مشتری و افزایش فروش شما مؤثر است. شما می­توانید با توجه به موارد بالا و کمک گرفتن از طراحان داخلی مجرب، سوپرمارکت زیبای خود را راه­ اندازی کنید.