تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

انواع فروشگاه و نحوه طراحی آن ها

انواع فروشگاه و نحوه طراحی آن ها

طراحی سوپرمارکت - تجهیز سوپرمارکت - طراحی هایپرمارکت - تجهیز هایپر مارکت

طراحی سوپرمارکت سطح بالا

یکی از انواع فروشگاه ها، سوپرمارکت های سطح بالا است. در طراحی سوپرمارکت سطح بالا، راحتی مشتریان سر لوحه کار طراحان می باشد. در اجرا نیز همه بخش های مختلف این فروشگاه ها به بهترین نحو ممکن جایگذاری شده اند. ویترین های درون مغازه نیز با ظرافت و زیبایی تمام طراحی شده اند، همچنین پرسنل این مجموعه ها نیز برای ارائه سرویس به صورت حرفه ای به مشتریان آموزش های خاصی می بینند. این مغازه ها با متراژی حدود ۲۵۰۰ متر مربع به مشتریان خود تجربه خریدی با کیفیت و آسان را هدیه می دهند. از جمله محصولاتی که این فروشگاه ها در سبد مشتریان خود قرار می دهند می توان به مواد پروتئینی و میوه و سبزیجات اشاره نمود.

انواع فروشگاه - سوپرمارکت

طراحی فروشگاه های محله ای

از دیگر انواع فروشگاه، می‌توان به فروشگاه های محله ای اشاره کرد. فروشگاه های محله ای معمولا مساحتی بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ متر مربع دارند و محصولاتی از قبیل لبنیات، نان، نوشیدنی، دخانیات، میوه و سبزیجات، محصولات آرایشی بهداشتی، گاهی اوقات غذاهای آماده و سرویس هایی از این دسته به مشتریان ارائه می دهند. اکثر این فروشگاه ها پارکینگ هایی برای ۶ تا ۱۲ ماشین را در اختیار مشتریان قرار داده و نسبت به دیگر بخش های صنعت خرده فروشی ساعت کاری طولانی تری دارند. اینگونه فروشگاه ها عموما توسط برند های زنجیره ای اداره می شوند و تمام تلاششان راحتی مشتریان و ارائه خدمات بهتر به آن ها می باشد.

 انواع فروشگاه - طراحی فروشگاه نان -1

سوپرمارکت ها یا هایپرمارکت های پریمیوم

سوپرمارکت ها یا هایپرمارکت های پریمیوم، ۳ فاکتور اصلی را سرلوحه کار خود قرار می دهند. در بین آن ها می توان به تازگی مواد غذایی ارائه شده، سرویس های اختصاصی برای مشتریان و همچنین چیدمان های خاص اشاره کرد. سیستم های راهنمای مسیر در این مکان ها به دقت طراحی شده و همچنین اجناس به طوری خاص و دقیق به نمایش گذاشته شده اند. به علاوه از وسایل و امکانات گران قیمت و لوکس در این نوع مغازه ها استفاده شده چرا که این سطح از سوپرمارکت ها برای مشتریان خاص طراحی شده اند.

 انواع فروشگاه - هایپر مارکت های پریمیوم

هایپرمارکت

هایپرمارکت ها بزرگترین نوع مغازه های خرده فروشی بوده که به مشتریان خود بیشترین لیست محصولات را ارائه می دهند. در این نوع مکان ها شما قادر هستید با متنوع ترین انتخاب های پیش رویتان از مواد غذایی تا دیگر محصولات خرید خود را کامل کنید.  هایپرمارکت های شهری عموما مساحتی بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ متر مربع دارند. این فروشگاه ها قادر هستند تا سبد خرید هفتگی خانواده ها را برای آن ها فراهم کرده و همچنین نیاز های زیر ساختی یک شهر را نیز برآورده کنند. از نقاط قوت و کلیدی یک هایپرمارکت می توان به قیمت های مناسب محصولات در هایپرمارکت ها, پیشنهادهای ویژه بر روی محصولات و تخفیف های فصلی اشاره کرد.

هایپر مارکت

فروشگاه های کوچک

فروشگاه های کوچک تر که مواد غذایی و محصولات مربوط را برای مشتریان فراهم می کنند، طراحی جذاب تر و خاص تری دارند. معمولا در این مغازه ها مشاوره خاصی در مورد محصولات به مشتریان داده می شود تا بهترین انتخاب را داشته باشند. این مغازه ها معمولا روی یک نوع مواد غذایی و محصولات بین المللی تمرکز می کنند. مساحت این مغازه ها از ۵۰ تا ۳۰۰ متر مربع متغیر بوده و عموما در مناطق مرکزی شهر، مراکز خرید و مناطق مسکونی واقع می شوند.