تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای راه اندازی سوپرمارکت و هایپر مارکت

تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای راه اندازی سوپرمارکت و هایپر مارکت

طراحی و تجهیز سوپرمارکت و هایپرمارکت

طی چند سال گذشته، بخش خرده فروشی سرمایه گذاری زیادی را برای افتتاح فروشگاه های جدید و بهبود و نوسازی موارد قدیمی برای مقابله با رقبا انجام داده است. فروشندگان جدید قصد دارند با استفاده از وسایل و امکانات بهتر، خدمات بهتر و تجربه خریدی متفاوت را به مشتریان ارائه دهند. تجهیزات خرده فروشی و لوازم جانبی مانند نورپردازی و قفسه بندی، امکان مرتب سازی بهتر محصولات و دسترسی بیشتر و بهتر را برای مشتریان فراهم می آورند. در جذب مشتری برای سوپرمارکت یا هایپرمارکت انتخاب تجهیزات فروشگاهی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. مشتریان با توجه به نوع و کیفیت تجهیزات فروشگاهی شما، تصمیم می‌گیرند که از شما خرید کنند یا نه.

به عنوان مالک فروشگاه با خرید تجهیزات با کیفیت سوپر مارکت و هایپر مارکت این امکان را برای خود فراهم میکنید که تا  چندین سال بدون نیاز به هزینه های نگهداری و تامین قطعات از خرید تجهیزات سوپرمارکت خود بهره برداری کنید. که توجه به این مهم در دراز مدت از نظر اقتصادی بسیار با صرفه است.

در این مقاله قصد داریم، تجهیزات مورد نیاز فروشگاهی هایپرمارکت یا سوپرمارکت را برای شما شرح دهیم.

یخچال فروشگاهی

برای راه‌اندازی یک سوپرمارکت یا هایپر مارکت به چند نوع یخچال نیاز داریم که البته کاملا به اندازه و ابعاد فروشگاه شما بستگی دارد. پرکاربرد ترین یخچال های مورد استفاده در سوپرمارکت و هایپر مارکت، یخچال‌های ایستاده است، این یخچال ها با قابلیت اشغال فضای کم، سطح چیدمان بسیار بالا را در اختیار  فروشگاه قرار میدهد و این مزیتی است که در فروشگاه های کوچک و بزرگ برای استفاده بهینه از فضای تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

این یخچال عموما برای چیدمان محصولاتی مانند انواع نوشیدنی‌ها، محصولات لبنی مورد استفاده قرار میگیرد، ولی در سوپرپروتئینی ها و قصابی ها برای گوشت های بسته بندی شده و از قبل توزین شده نیز مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین با تغییر دما برای فروش میوه و سبزیجات نیز مورد استفاده قرار میگیرد. و برخی از محصولات که نیاز به دمای خنکی دارند.

 یکی دیگر از یخچال‌های مورد نیاز برای هایپرمارکت یا سوپرمارکت یخچال‌های خوابیده دردار یا پرده هوا است. این نوع یخچال‌ها نیز در ظاهر مشابه، میتواند فریزر خوابیده دردار یا پرده هوا باشد که در هایپر مارکت ها استفاده از آن ها بسیار متداول است.

دلیل استفاده از این نوع فریزرها و یخچال ها وجود یک سطح یکپارچه برای برای چیدمان محصولات است، اما برای فضاهای کوچک معمولا این یخچال پیشنهاد نمی شود چرا که در متراژ بسیار زیاد سطح نمایش کمی را عرضه میکند. و این عملا به صرفه از لحاظ مترمربع بر سطح فروش نیست. در نمونه یخچالی آن ها برای نگهداری انواع محصولات بالای صفر درجه و پروتئین و گوشت تازه استفاده میشود.

اما پرکاربردترین آن ها فریزر های خوابیده روباز و پرده هواست که در هایپرمارکت ها به صورت خاص در آن ها از غذاهای آماده طبخ و پک شده شامل انواع برگرهای آماده و سبزیجات آماده و محصولات بسته بندی شده زیر صفر درجه استفاده میشود.

بسته به فضا و استراتژی در حوزه بهره برداری و ضریب متفاوت در محصولات تازه و منجمد شما، ترکیب این محصولات در فروشگاه نصب خواهد شد.

 

یخچال ویترینی شیشه خم و یخچال شیشه تخت، یخچال پرده هوا و … نمونه هایی از این دسته یخچال هاست که هر فروشگاهی بسته به نیاز خود، آن ها را انتخاب می کند. که برای سرو و سلف سرویس مورد استفاده قرار میگیرد. بدین صورت است که معمولا در این یخچال ها اپراتور پشت یخچال قرار میگیرد و مشتری روبروی یخچال قرار میگیرد. و محصولاتی که در یک یا دو طبقه به نمایش گذاشته شده است توسط مشتری انتخاب و توسط اپراتور توزین و بسته بندی شده و به مشتری تحویل داده میشود.این یخچال ها معمولا برای محصولاتی استفاده میشوند که مشتری دلیلی برای دست زدن به محصول یا تماس مستقیم با محصول نباید داشته باشد.

به صورت متعارف ازین یخچال ها در بخش های سوسیس و کالباس، زیتون و تره بار، پنیر، گوشت و مرغ و پروتئین مورد استفاده قرار میگیرد.

نمونه گرم این یخچال ها که کانترهای گرم سلف سرویس میشوند، با طراحی مشابه قابلیت فروش غذاهای گرم را در هایپر مارکت ها و سوپر مارکت ها دارند که امروزه بسیار بزرگی در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است.

برای صاحب و تجهیز کننده فروشگاه این موضوع مهم است که چرخه سرد سرما در نگهداری محصول در فروشگاه به صورت کامل رعایت شود و این مقوله فقط با کیفیت تبرید یخچال ها و فریزر ها و سرمای منظم حتی در هنگام دیفراست قابل انجام است.

بزرگترین آسیبی که در حوزه سلامت مشتری و مصرف کننده حائز اهمیت است مخصوصا در فریزرهای فروشگاهی، چرخه دیفراست محصول است بدین صورت که اگر در طول روز به طور متعارف فریزر دچار دیفراست شود سه بار کلیه محصولات آن فریزر  از حالت انجماد به حالت نیمه منجمد و مجددا به حالت منجمد اتفاق بیفتد، به همین دلیل است که کیفیت فریزر در کشورهای پیشرفته برای بخش سلامت آن کشورها بسیار حائز اهمیت است و بصورت بسیار سختگیرانه کنترل می شود. بنابراین در خرید فریزر فروشگاهی نباید کیفیت را فدای قیمت کرد.

 

انواع یخچال های فروشگاهی:

برای خرید و مشاوره خرید انواع یخچال و فریزر فروشگاهی با کارشناسان گروه دینا تماس بگیرید. 

 

 

قفسه فروشگاهی

بعد از انتخاب مناسب یخچال برای فروشگاه‌ خود، باید سراغ قفسه فروشگاهی بروید که یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات فروشگاهی است. انتخاب قفسه فروشگاهی باید متناسب با ابعاد فروشگاه باشد. همچنین باید در انتخاب نوع جنس این قفسه‌ها هم دقت لازم را داشته باشید. به طور کلی قفسه‌های فروشگاهی به ۴ نوع تقسیم می‌شوند. قفسه‌های فلزی، قفسه‌های چوبی، قفسه‌های شیشه‌ای و قفسه‌های پلاستیکی. که به صورت متعارف در سوپرمارکت ها و هایپر مارکت ها بخش اعظم قفسه ها، قفسه فلزی بوده و در بخشی از فروشگاه بسته به نوع طراحی  مانند بخش نان و .. از قفسه های چوبی یا شیشه ای استفاده میشود.  انتخاب جنس قفسه‌ها، بسته به متراژ، آب و هوا، موارد مصرفی قفسه و … متفاوت خواهد بود.

همان طور که می دانید خرید قفسه فروشگاهی یا قفسه سوپرمارکت، به خصوص قفسه فلزی، از جمله مهم ترین قسمت های تجهیزات فروشگاهی است و نقش عظیمی در جلب مشتری دارد.

 از آن جایی که این روزها بازار هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها بیش از پیش رونق یافته است، مشتریان رغبت بیشتری برای خرید از این مکان ها دارند و رقابت شدیدتری برای تعیین قیمت قفسه فلزی و قفسه سوپرمارکت، در این بازار شکل گرفته و شرکت های بسیاری برای ارائه خدمات تجهیزات فروشگاهی پدید آمده اند. قطعا یکی از عوامل مهم در جذب مخاطب بیشتر، بررسی رفتار مشتری و سپس هدایت او به سمت قفسه فروشگاهی یا قفسه سوپرمارکت مورد نظر اوست تا با صرف زمان کمتر و دیدن تنوع بیشتر، به هدف خود دست یابد. در این مسیر، نوعی از قفسه بندی فروشگاهی و سوپرمارکت، یعنی قفسه فلزی، بسیار اهمیت دارد چراکه یکی از مهم ترین عوامل رونق یک فروشگاه است.

برای خرید ومشاوره خرید انواع قفسه فروشگاهی با کارشناسان گروه دینا تماس بگیرید. 

 

تاثیر قفسه فلزی در طراحی و چیدمان سوپرمارکت

اما در میان انواع قفسه فروشگاهی، چرا قفسه فلزی در چیدمان سوپرمارکت این قدر اهمیت دارد؟ اگر کالای شما بهترین نوع موجود در بازار باشد، اما به شکل صحیح در معرض دید مخاطب قرار نگیرد، یا مشتری نتواند به راحتی آن را در میان انبوهی از کالاهای دیگر پیدا کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینجاست که اهمیت قفسه فروشگاهی یا قفسه هایپرمارکت در چیدمان سوپرمارکت بیشتر مشخص می شود. در این میان، قفسه فلزی در اولویت قرار می گیرد. چرا که قفسه فلزی، نظم را در فروشگاه برقرار می کند. با انجام قفسه بندی فلزی، کالا به بهترین نحو  و با بیشترین ظرفیت دیده شده و مشتری می تواند به راحتی آن را انتخاب کند. منظور از ظرفیت، حجمی است که نیاز به نگهداری کالا در انبار نیست و قفسه های فروشگاهی این نقش را به عهده خواهد گرفت و نیاز به مراجعه پی در پی به انبار نیست و در کاهش تعداد نیروی کار فروشگاه شما تاثیرگذار است.

نکته قابل توجه این است که کار قفسه فلزی فقط نظم دادن به کالاها نیست، در واقع قفسه بندی فروشگاهی رابطه مستقیمی با بازاریابی دارد، جالب است بدانیم که با رونق هایپرمارکت ها، شیوه جدیدی در بازاریابی مدرن بوجود آمده است که با انتخاب دقیق تجهیزات فروشگاهی، می توان از آن بهره برد. به عنوان مثال خیلی از هایپرمارکت های بزرگ، قفسه فروشگاه خود را تبدیل به عرصه ای برای تبلیغات کرده اند. این گونه که بنگریم، قفسه فروشگاهی علاوه بر چیدمان صحیح کالا در سوپر مارکت، می تواند در سود آوری فروشگاه شما نیز سهیم باشد. برای اطلاع از قیمت قفسه فلزی می توانید با ما تماس بگیرید.از اینجا به بعد، موضوع اساسی، انتخاب قفسه فروشگاهی مناسب است. چه المان هایی برای این انتخاب وجود دارد؟ شاید اولین فاکتور انتخاب یک قفسه مغازه مناسب، طراحی و رنگ بندی آن باشد؛ زیرا اولین نکته ای است که توسط مشتریان شما دیده می شود و باعث ترغیب او در انتخاب های بعدی می گردد.

فاکتور مهم در خرید قفسه قابلیت تغییر و جابجایی سریع کف طبقات برای سایز بندی و تغییر ارتفاع قفسه است که این امکان را به شما میدهد که در یک قفسه که مساحت خاصی از فروشگاه شما را اشغال کرده است محصولات بیشتری را در معرض دید خریدار قرار دهید. بدین صورت که با جابه جایی کف طبقات فضای خالی بالای اجناس فروشگاه شما کاهش پیدا میکند. بنابراین 30 یا 40 درصد فضای بیشتری برای چیدمان محصولات و بهره برداری دارد. بنابراین اگر فروشگاه شما 100 متر است، امکان چیدمان 140 متر محصول را در اختیار دارید.

سهولت در جابه جایی طبقات و زمان کم در این تغییر از جمله فاکتورهای مهم انتخاب قفسه است. لبه قفسه باریک اجازه میدهد بیشترین سطح نمایش محصول در معرض دید مشتری قرار گیرد، بنابراین یکی از فاکتور های مهم استفاده از قفسه های با لبه باریک به جای قفسه های با لبه فلزی است که باعث میشود به جای دیدن کامل محصول بخشی از لبه قفسه فلزی دیده شود.

همچنین قابلیت نورپردازی و استحکام قفسه جزو موارد مهمی هستند که حتما در خرید قفسه فروشگاهی باید در نظر گرفته شود.

 

برای خرید و مشاوره خرید انواع ترولی، چرخ فروشگاهی و سبد خرید فروشگاهی با کارشناسان گروه دینا تماس بگیرید

مقایسه قفسه های گروه دینا با نمونه های موجود در بازار:
قفسه های دینا قفسه های موجود در بازار
جابجایی آسان کف طبقه ها جابجایی بسیار سخت کف طبقه ها
استفاده از حداکثر فضا به دلیل جابجایی کف طبقه ها وجود فضای غیر مفید در طبقات
دید بسیار مناسب بدلیل طراحی عالی  براکتها عدم دید مناسب تا آخرین ردیف محصولات
تحمل وزنی بالا و عدم تغییر شکل 100 kg در هر کف طبقه تغییر شکل و کج شدن کف طبقه ها بدلیل تحمل وزنی پایین حداکثر 400 Kg در یک یونیت کامل
عدم زنگ زدگی و خط و خش بدلیل وجود  رنگ کوره ای و استفاده فوم در رنگ زنگ زدگی، ایجاد خط و خش حتی در جابجایی ساده محصولات
نصب راحت انواع پروفیل و اکسسوری ها عدم قابلیت نصب اکسسوری ها
زمان بسیار کم جهت نصب و جابجایی قفسه زمان بالا در نصب و جابجایی قفسه ها
کلیه سوراخها بوسیله دستگاه لیزر ایجاد  می شود که تنش و خستگی را بر ورق تحمیل نمی کند سوراخ های روی قفسه ها بوسیله دستگاه پرس صورت می گیرد که باعث پایین آمدن مقاومت ورق بکار رفته در طبقه می شود
وجود 12 خم در هر طبقه و نهایتا افزایش توان طبقات- خط تولید former roll امکان ایجاد خم وجود ندارد- بدلیل دستی ساخته شدن طبقات
تا بحال شکسته شدن پایه گزارش نشده  است شکسته شدن فراوان پایه قفسه

 

سبد خرید و چرخ خرید(ترولی) فروشگاهی

سبد خرید فروشگاهی یا ترولی تنها محصولی است که از لحظه ورود مشتری به فروشگاه تا خروج از فروشگاه همراه مشتری است. و حرکت آرام، راحت و بدون دردسر آن حس آرامش برای خرید به مشتری خواهد داد. یکی از پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی، چرخ خرید فروشگاهی (supermarket shopping trolly) یا همان سبد خرید چرخدار است. بنابراین اینجاست که قیمت سبد خرید فروشگاهی و خرید چرخ فروشگاهی برای یک سوپرمارکت اهمیت پیدا می کند. چرا که لازم است نسبت به اندازه سوپرمارکت و تعداد حدودی مشتریان، از این سبد خرید چرخدار برای فروشگاه تهیه شود. هم چنین جنس، کیفیت و مقاومت این چرخ های خرید سوپرمارکتی اهمیت فراوان دارد تا در زمان برخورد با قفسه های فروشگاهی و مکان های مختلف در فروشگاه، دچار شکستگی و خرابی نشوند. ترولی فروشگاهی پلی کربنات، دارای مقاومت فوق العاده بالا می باشد و از همه مهم تر دوستدار محیط زیست بوده و قابلیت بازیافت دارد.

چرخ های نصب شده روی ترولی های فروشگاهی امروزه مهمترین دغدغه فروشگاه داران است، چرا که در یک فروشگاه که از چندین چرخ فروشگاهی استفاده میکنند، عملکرد نادرست هر یک از چرخ های نصب شده روی ترولی ها باعث خارج شدن یک ترولی از چرخه کار فروشگاه میشود.در تهیه سبد و چرخ خرید فروشگاهی باید توجه زیادی داشته باشید.

انواع سبد خرید و چرخ خرید فروشگاهی:

  1. چرخ خرید(ترولی): این سبد بیش از ۱۵ قلم جنس گنجایش دارد و طراحی آن به گونه‌ای است که مشتریان به راحتی با گرفتن دستگیره سبد و هُل دادن آن می‌توانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.
  2. سبد خرید چرخ دار پلاستیکی: گنجایش این سبد حداکثر ۱۵ قلم جنس است. و برای اقلام سبک‌تری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  3. سبد پلاستیکی دستی: این سبد برای اقلام کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد و حداکثر ۱۰ قلم جنس گنجایش دارد. این سبد با دست حمل می‌شود و برای خریدهای سنگین اصلا مناسب نیست.

برای تمامی سوپرمارکت ها وجود ترولی فروشگاهی (چرخ و سبد خرید) به معنای راحتی بیشتر مشتریان به همراه فروش بیشتر برای آن فروشگاه است. وجود یک چرخ خرید فروشگاهی به مشتریان این اجازه را می دهد تا خرید یک هفته خود و خانواده خود را به راحتی و با یک بار رفتن به سوپرمارکت انجام دهند و همچنین به راحتی بتوانند از تمامی بخش های یک سوپرمارکت خرید کنند.

سفارشی سازی رنگ ترولی و اضافه کردن آرم و تبلیغات روی دسته آن ها، اکنون جزئی اساسی در طراحی فروشگاه محسوب می شود زیرا فروشندگان می دانند که چرخ خرید تنها تجهیزاتی است که از لحظه ورود به مغازه تا زمان ترک آن، مشتریان را همراهی خواهد کرد.

به صورت کلی یک ترولی فروشگاهی به مشتریان این اجازه را می دهد که در کمترین زمان بیشترین خرید را انجام دهند. یک مشتری به هنگام ورود به یک فروشگاه به دنبال ترولی هایی می گردد که قدرت مانور بالایی دارند و در عین حال نیاز به تلاش زیادی برای هول دادن نداشته باشند. اگر یک ترولی وزن بالایی داشته باشد، مشتریان در مدت زمان کوتاهی از خرید خسته می شوند و نه تنها جنس کمتری می خرند بلکه شاید از تمامی بخش های فروشگاه نیز دیدن نکنند.

یکی از راه های حفظ مشتریان ثابت و وفادار به فروشگاه داشتن ترولی های سبک و روان در همه ساعات کار فروشگاه است. فروشگاه داران باید با ترولی ها مانند یک ماشین برخورد کنند، چرا که اگر ترولی ها به درستی نگه داری شوند، ماه ها به درستی کار می کنند و پول و سود به فروشگاه می آورند. حتی با افزایش تعداد سوپرمارکت های آنلاین، هنوز مشتریان دوست دارند تا پا به محیط فیزیکی فروشگاه گذاشته و محصولات تازه را از نزدیک دیده و آن ها را لمس کنند، سپس انتخاب کنند و همچنین از تخفیفات ویژه درون فروشگاهی بهرمند شوند. به همین دلیل است که نیاز به ترولی فروشگاهی از قبل تا سال ها بعد ادامه دارد و تنها با تغیرات جزئی می تواند تجربه ای بی همتا برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

برای خرید و مشاوره خرید انواع ترولی، چرخ فروشگاهی و سبد خرید فروشگاهی با کارشناسان گروه دینا تماس بگیرید

 

مقایسه ترولی شرکت دینا با سایر نمونه ها:
شرکت دینا سایر نمونه های موجود در بازار
پلی کربنات نشکن به سبب قالب یک تکه و استفاده از پلی کربنات با بالاترین تکنولوژی روز اتصالات بوسیله جوش نقطه ای صورت گرفته که بعد از مدتی اتصاالت جدا می شوند
جنس ارتجاعی و عدم تغییر شکل نمونه های فلزی در اثر برخورهای معمولی تغییر شکل می دهند عدم آسیب زدن به سایر تجهیزات موجود در فروشگاه بدنه فلزی و گوشه دار سبب آسیب زدن و ایجاد خط و خش فراوان در سایر محصوالت می شود
عدم نیاز به بامپر در جلوی تجهیزات نیاز به نصب بامپر در جلوی تمامی تجهیزات موجود در فروشگاه خصوصا یخچال ها
شستشوی آسان-عدم زنگ زدگی مستعد زنگ زدگی
سبک و جابجایی آسان عدم جابجایی راحت به سبب وزن زیاد
تنوع رنگ فقط رنگ نقره ای
کاملا بی صدا سر و صدای زیاد و آزار دهنده
حرکت بسیار آسان چرخش 360 درجه حرکت همراه با توقف های بی دلیل  چرخش نیاز به فضای زیاد و عقب جلو کردن دارد
قرار دادن چند ترولی در یکدیگر فضای چندانی نمی گیرد- در نمونه 90 لیتری 11 سانتیمتر اضافه می شود قرار دادن چند ترولی عالوه بر اینکه سخت انجام می گیرد، فضای زیادی را اشغال می کند- تقریبا 30سانتیمتر اضافه می شود که در قرار دادن تعداد زیادی ترولی فضای زیادی از دست میرود

 

 

میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت

به دلیل بالا بودن تعداد مشتریان استفاده از میز صندوق‌های فروشگاهی مجهز به دستگاه‌های بارکدخوان، صدور فاکتور و دستگاه کارتخوان یا (POS) الزامی است. اپراتور مربوطه، فقط با قرار دادن بارکد جلوی لیزر دستگاه، می‌تواند فاکتور را صادر کند و بعد از آن مبلغ خرید را به دستگاه کارتخوان انتقال دهد و این کار سرعت در فروش را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد. میز صندوق‌ فروشگاهی به دو صورت با نوار نقاله و یا بدون نوار نقاله طراحی و ساخته می‌شوند. ابعاد میز صندوق‌های بدون نوار نقاله ۱.۲۰، ۱.۵۰، ۱.۸۰ و ۲ متری و میز صندوق با نوار نقاله ۲ الی ۳.۵۰ متری می‌باشد. در انتهای میز صندوق‌ها سینی جمع آوری تعبیه شده است تا کالاهای مشتریان پس از ثبت به راحتی جمع آوری گردد.  برای حرکت دادن نوار نقاله میز صندوق ها از چشمی الکترونیکی و یا پدال حرکتی استفاده می شود ، پدال توسط کاربر میز صندوق استفاده میشود و چشم الکترونیکی به صورت خودکار و حساس به مسیر حرکتی می باشد.

 هایپر میوه

اگر قصد دارید در سوپرمارکت یا هایپرمارکت خود از میوه‌های تازه استفاده کنید حتما باید بخچال‌ یا قفسه‌های مخصوص میوه را تهیه کنید. یخچال‌های پرده هوا گزینه مناسبی برای تازه نگه‌داشتن میوه‌ها و سبزیجات است. توصیه می‌شود این یخچال‌ها را در انتهای فروشگاه قرار دهید تا هوای بیرون کمتر به سمت میوه‌ها جریان داشته باشد تا عمر میوه و سبزی‌ها بیشتر شود.

 استند مخصوص کالاهای تخفیف‌دار

 این استندها به‌گونه‌ای طراحی می‌شوند که به راحتی توسط مشتریان قابل دسترسی باشند. اندازه این استندها تقریباً بزرگ است تا هرکسی در هر گوشه از فروشگاه، بتواند به راحتی کالاهای تخفیفی را دیده و در صورت نیاز آن‌ها را خریداری کند.

بارکد خوان

بارکدخوان‌ها ضمن افزایش سرعت در ورود اطلاعات به سیستم‌های رایانه‌ای باعث کاهش چشم‌گیر خطاهای ناشی از ورود دستی اطلاعات می‌شوند.

از این رو استفاده از آن در زمینه‌های مختلف صنعتی، فروشگاهی، خدماتی، بیمارستانی و … به شدت توصیه شده است.

فیش پرینتر

فیش پرینتر ، پرینتر صدور فیش ، چاپگر حرارتی یا فیش زن اینها اسامی مختلفی است که به یکی از رایج ترین ملزومات هایپرمارکت های امروزی اطلاق می شود. رستوران ها و هایپرمارکت ها بیشترین استفاده را از این دستگاه نسبت به اصناف دیگر دارند.

گیت ضد سرقت فروشگاهی

روش های مختلفی برای حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت و خروج غیرقانونی اجناس از فروشگاه ها وجود دارد که یکی از بهترین روش ها، استفاده از گیت ضد سرقت است. گیت فروشگاهی یا گیت ضد سرقت در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند و با توجه به تکنولوژی که در آنها استفاده شده است می‌توانند با فواصل مختلف در ورودی فروشگاه ها نصب شوند.

تگ ضد سرقت فروشگاهی

تگ دزدگیر فروشگاهی معمولا توسط فروشگاه ها برای جلوگیری از سرقت محصولات و کالاهای بسته بندی استفاده می شود. اين محصول با اتصال بر روی هر گونه کالایی باعث پیش گیری از سرقت می شوند .

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

اگر صاحب سوپرمارکت هستید و نیاز به یک نرم افزار ساده و دقیق برای مدیریت حساب های فروشگاه و ساماندهی دخل و خرجتان اعم از  ثبت عملیات خرید و فروش ، دریافت‌ها و پرداخت‌ها ، تعریف کالا به تعداد دلخواه و مدیریت موجودی کالاها و اعمال تخفیف های متنوع برای مشتریان هستید ، نرم افزار فروشگاهی مناسب از الزامات تجهیزات سوپرمارکت است.

برای داشتن یک فروشگاه موفق نیاز به مشتری راضی داریم و این رضایت تنها با توجه به نیاز های مشتری به دست آورده می شود ، که نحوه و سادگی فروش یکی از مهم ترین آنها به شمار می رود.