تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

شو روم

نمایشگاه عمومی

در دینا، مشتری بالاترین اهمیت را دارد. این موضوع، قاطع ترین دلیل برای داشتن طیف گسترده ای از محصولات ما در نمایشگاه است تا این قابلیت را به مشتریان ما بدهد که محصولات را پیش از هرگونه تصمیمی در مورد خرید، بررسی و لمس کنند. در نمایشگاه، ما تمام محصولات را جهت مشاهده مشتری در اختیار داریم و کارشناسان ما توضیحاتی کاملاَ دقیق در خصوص هر محصول، چه ویژگی های فنی و چه ویژگی های ظاهری ارائه می دهند. لیست بلندبالای محصولات ما در کاتالوگ اصلی ما موجود نیست، بنابراین در نمایشگاه ما، مشتریان قادر به مشاهده تمامی محصولات هستند. علاوه بر این، مشتریانی که به دنبال سفارش محصول دلخواه خود می باشند قادر هستند به آسانی در مورد اینکه چه چیزی می خواهند و این که دوست دارند چگونه آن را بر روی محصول خود پیاده کنند، صحبت نمایند.

فروشگاه تجهیزات الکترونیکی

در نمایشگاه فروش تجهیزات الکترونیکی، ما آخرین و نوآورانه ترین محصولاتمان را قرار داده ایم. این محصولات به صورت خاص طراحی شده و برای نمایش محصولات الکترونیکی تولید می شوند. سیمکشی ویژه ای در هر واحد از محصولات الکترونیکی ایجاد شده است. ظاهر آنان منطبق بر آینده و مناسب برای فروشگاه الکترونیکی است. در نمایشگاه ما، شما می توانید آینده خود را مشاهده کنید و به دور آن قدم بزنید. اغلب، در فروشگاه های الکترونیکی، فروشندگان از نور آبی به عنوان نشانه ای از نگاه به آینده استفاده می کنند ولی در نمایشگاه، ما از نوری مشابه استفاده می کنیم تا احساس بهتری نسبت به فروشگاه خرده فروشی خودتان داشته باشید. این بخش از نمایشگاه ما نیز بسیاری از محصولات سفارشی را شامل می شود.

نمایشگاه مد/پوشاک

در قسمت مد و پوشاک در نمایشگاه ما، دو موضوع متفاوت را در معرض نمایش می گذاریم. صنعت مد یکی از پرسرعت ترین صنایع در زمینه تجهیزات است. بخش مد و پوشاک نمایشگاه در طول سال تغییر می کند تا نوآوری را به مشتریان مان نشان دهد. در عین حال، ما برخی از محصولات اصلی خود را که به عنوان اصول هر فروشگاه لباسی مطرح است در اختیار گذاشته ایم. این اصول از قبیل دیوارها و میزها، به صورت منعطف و مناسب برای اکثر فروشگاه ها تولید می شوند. ما همچنین بر نورپردازی مناسب در تمام بخش های خرده فروشی تاکید داریم زیرا در صنعت مد، نورپردازی نقش مهمی ایفا می کند.

بخش صندوق فروشگاهی

با انتخاب صندوق فروشگاهی مناسب برای فروشگاه خرده فروشی، آخرین تاثیر را بر مشتریانتان می گذارید. در نمایشگاه ما، شما می توانید انواع محصولات چک اوت را مشاهده کنید و نوع مناسب آن را برای فروشگاه تان انتخاب نمایید. تمامی چک اوت های ما می تواند طبق سلیقه شما و خواسته شما سفارش داده شود. در نمایشگاه ما، شما می توانید تمام مواد و رنگ هایی را که می توانید برای فروشگاه خود انتخاب کنید، مشاهده نمایید. سیستم های چک اوت ما در اندازه های مختلفی وجود دارند. سیستم های چک اوت ما به گونه ای خاص طراحی و ساخته شده اند تا متناسب خواسته شما باشند و دربرگیرنده فضای مختلف و محل پول نقد شوند.

نمایشگاه قفسه نان

بخش نان در سوپرمارکت شما می تواند نقش مهمی در فروش شما داشته باشد. زمانی که نان تازه در قفسه ها قرار می گیرد، نوستالژی موجود در این بخش موجب فروش شما می شود. در نمایشگاه ما، انواع قفسه های چوبی با بدنه فلزی نمایش داده می شود. به دو دلیل از چوب برای ساخت قفسه ها استفاده کرده ایم: اول، جنس چوبی به اندازه عطر نان نوستالژی است و می تواند به افزایش فروش کمک کند. دوم، جنس چوبی بخار نان تازه را جذب می کند و مانع از بی کیفیت شدن نان می شود. تمام انعطاف پذیری محصول ما در این بخش به خوبی نمایش داده می شود و می توانند طبق سفارش ساخته شود.

قفسه های خرید

در این بخش از نمایشگاه شما می توانید انواع سیستم های قفسه ای سیمی را مشاهده کنید و همچنین واحدهای قفسه بندی سفارشی خود را برای محصولات آرایشی داشته باشید. در این بخش، جدیدترین نوآوری در معرض نمایش قرار می گیرد و مشتری قادر به بررسی و لمس سفارش در بالاترین سطح می باشد. ما نورپردازی را در قفسه ها اجرا می کنیم و ابعاد متفاوتی را نسبت به آنچه که تاکنون مشاهده کرده اید به شما نشان می دهیم. در این بخش ما همچنین ابزارهای برندینگ و ابزارهای ارتباطی در فروشگاه را به نمایش گذاشته ایم تا نسبت به آنچه که می توانید در فروشگاه خرده فروشی خود داشته باشید، حس درستی بدهد.

سیستم قفسه بندی مواد غذایی

قسمت مهمی از محصولات ما، سیستم قفسه بندی فلزی است. ما طیف گسترده ای از این محصولات را در این بخش داریم. تنها دلیل برای ایجاد این بخش، نشان دادن این مطلب به مشتریان است که این سیستم چیزی فراتر از یک محل برای ارائه محصولات است. تکنولوژی سیستم قفسه بندی فلزی ما، آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی موجود در بازار است. ما از دستگاه های سرماساز در کنار سیستم های جوشکاری رباتیک استفاده می کنیم که در نتیجه ظرفیت تحمل وزن هر طبقه بیشتر شود و همچنین انعطاف پذیری طراحی را نشان دهد. تمام قفسه ها با فوم رنگ آمیزی شده اند که موجب مقاومت بیشتر قفسه ها در برابر زنگ زدن می شود.

لوازم جانبی

هر فروشگاه خرده فروشی، نیاز به لوازم جانبی دارد. به کار بردن لوازم جانبی مناسب به منظور نمایش همه محصولات بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که تعداد لوازم جانبی به منظور نشان دادن، بسیار زیاد است و انتخاب نوع مناسب آن توسط مشتری گیج کننده می باشد، ما متداول ترین و مناسب ترین لوازم جانبی سازگار با تمامی کسب و کارها را انتخاب کرده ایم. در نمایشگاه، ما تمام لوازم جانبی را برای مشتریان به گونه ای قرار داده ایم تا مشاهده کنند و نتیجتاَ انتخاب نمایند. علاوه بر این، در نمایشگاه ما، شما می توانید انواع ابزارهای مختلف ارتباطی فروشگاهی را نیز مشاهده نمایید.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.