تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

دینا 1

فروشگاه های میتاکیش

مجموعه فروشگاه های میتاکیش پس از کسب تجارب بسیار در شعب مختلف خود، تصمیم برای دایر کردن شعبه ای خاص و منحصر بفرد اتخاذ و برای جامه عمل پوشاندن به این برنامه، مانند دیگر پروژه های خود، گروه دینا را بعنوان مشاور انتخاب کردند.
گروه دینا پس از انجام بررسی های لازم و انتخاب یک طرح کلی، گام های ابتدایی را در مسیر آماده سازی یک premium market برداشت. دینا پس از طراحی ابتدایی و دو بعدی این سوپرمارکت که در یکی از لوکس ترین مناطق تهران و در یک مجموعه تجاری متفاوت واقع شده است، طرح دکوراسیون داخلی این سوپرمارکت را به مالکین و مدیران پروژه تقدیم کرد که مورد استقبال بسیار ایشان واقع گردید.
المان های استفاده شده در میتامارکت ملل در عین مدرن بودن، با نمادهای فرهنگی ایرانی مطابقت داشته و هزینه های پروژه را کاهش زیادی داده اند. سقف اکسپوز سیاه رنگ آن علاوه بر مشابهت به رنگ زمینه میتامارکت و هزینه پایین آماده سازی، دسترسی به تاسیسات را آسان نموده است. رنگ سیاه تجهیزات نورپردازی تعبیه شده در سقف نیز این یکنواختی را تقویت می کند. انتخاب رنگ غالب کف، قفسه ها، یخچال های فروشگاهی و غیره نیز به نحوی است که یکپارچگی کل فضا را حفظ کرده و صرفاً در بخش هایی که نیاز به جلب دقت مشتری بوده، کف متفاوتی اجرا شده است که با الهام از طرح های فرش ایرانی هویت ملی کشور را به مشتریان یادآور می شود. در قسمت خروجی این پریمیوم مارکت، که به علت U شکل بودن فروشگاه از بخش ورودی نیز قابل رویت است، فضای یخچال های فروشگاهی بخش نان و شیرینی به وسیله یک دیوار چوبی با طرحی متفاوت از بخش آماده سازی تفکیک شده است. یخچال های خوابیده شیشه تخت بخش پروتئینی نیز با طرح چوب و کاشی متفاوت دیوار بیشتر در معرض دید قرار گرفته و برای مشتریان جاذبه بی نظیری پیدا کرده است.

  • طراحی دکور سوپرمارکت

  • قیمت تجهیزات هایپرمارکت

  • فروش تجهیزات هایپرمارکت

  • دکوراسیون هایپرمارکت

  • فروش تجهیزات سوپرمارکت

    

میتامارکت ملل با بهره گیری از انواع نورپردازی محیطی و تاکیدی علاوه بر نور متناسب، زیبایی فروشگاه را دو چندان کرده است. المان های بیضی شکل و نورهای آویزی بالای یخچال های خوابیده، خلاقانه توسط تیم طراحی گروه دینا انتخاب شده اند. این المان های خیره کننده، رسالت هدایت مشتری در سیکل گردش را با مدد جویی از علایم گرافیکی به خوبی انجام داده و بعلاوه جلوه ای ویژه به محصولات چیده شده در قفسه ها، یخچال های فروشگاهی و همچنین بخش پروموشن بخشیده است. این سوپرمارکت علاوه بر زیبایی از نظر کارآمدی نیز بین هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها جالب توجه است. بخش های مختلف موجود در این سوپرمارکت، خود گویای این مهم است. محصولات این پریمیوم مارکت شامل موارد آرایشی بهداشتی، مواد غذایی، مواد پروتئینی، نان و شیرینی، آبمیوه و نوشیدنی گرم، میوه و سبزیجات و خشکبار است.
تمامی این بخش ها با محصولات ویژه گروه دینا تجهیز گردیده است. قفسه های وایرد با سر قفسه گرد و قفسه های منحنی در کنار سبد و قفسه های میوه ای که با طراحی بدیع حس تازگی و ارگانیک بودن را به مشتری القا می کند، چهره بی بدیلی به میتاکیش بخشیده است. بخش میوه جهت نگه داری بهتر، یخچال های میوه را در دسترس مشتریان قرار داده است و استفاده از تجهیزات به روز از جمله یخچال هایی که با استانداردهای اروپایی مطابقت دارند نیز علاوه بر زیبایی و کاهش چشمگیر مصرف انرژی، کارایی بخش های مختلف فروشگاه را افزایش داده است.
گروه دینا با به کارگیری تمامی این فاکتورها توانسته است پریمیوم مارکت مجتمع ملل را به شکلی خلاقانه، کارا و همگام با تقاضای روز برای بهره برداری شرکت میتاکیش که از مشتریان همواره وفادارش است آماده نماید.