تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

یخچال و فریزر فروشگاهی

یخچال فروشگاهی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، یخچال  فروشگاهی و فریزر فروشگاهی در مدل های متنوع و زیبا با کاربری های متفاوت تولید می شوند که چشم هر بیننده با ذوقی را خیره می کنند.

یخچال و فریزر فروشگاهی جزء اصلی ترین تجهیزات فروشگاهی محسوب می شوند. این یخچال و فریزرها بسیار پر قدرت هستند و در نگهداری دمای مناسب توانمندی زیادی دارند.

یکی از مواردی که در طراحی یا خرید یخچال یا فریزر باید به آن توجه داشت این است که دسترسی مشتریان به کالاهای درون یخچال و فریزر راحت باشد تا یک خرید خوب را برای مشتریان رقم بزند و در آخر افزایش فروش فروشگاه را درپی داشته باشد.

جنس بدنه یخچال و فریزرهای موجود در شاپ لاینکو از فوم تزریقی پلی اورتان و کابین آن ها از استیل ضد زنگ می باشد که امر نظافت و شستشو را برای فروشندگان راحت می کند.

نورپردازی استاندارد داخل کابین، موجب می شود تا محصولات به خوبی در معرض دید مشتری قرار بگیرند.

انواع یخچال و فریزر سوپرمارکت

انواع یخچال و فریزر سوپرمارکت که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از: یخچال ایستاده یا روباز(پرده هوا)، یخچال ویترینی شیشه خم، یخچال ویترینی شیشه تخت، فریزر ایستاده درب دار، فریزر خوابیده، یخچال تاپینگ بستنی، یخچال میوه و سبزیجات، یخچال قنادی و کابین کیک بستنی جهت نگهداری کیک در فروشگاه ها و کافی شاپ ها.

در یخچال و فریزرهای ارائه شده در گروه دیتا، از سیستم هم هوایی داخلی و تکنولوژی اینورتر محصول اروپا استفاده شده که موجب می شود دما در تمام نقاط کابین یکسان باشد.

در فریزرهای درب دار، از شیشه های دوجداره شیشه گرم استفاده شده که ازخروج هوای سرد و همچنین تعریق شیشه ها هنگام باز و بسته کردن مکرر درب فریزر جلوگیری می کند.

امروزه یخچال هایی که ظروف بن ماری در کابین آن ها قرارمی گیرند، برای صنایع مختلف مانند هایپرمارکت ها، بستنی فروشی ها و کترینگ ها بسیار حائز اهمیت هستند.

ظروف بن ماری جزء کاربردی ترین تجهیزات در نگه داری غذاهای گرم، ترشیجات و بستنی می باشند. یخچال تاپینگ موجود در فروشگاه اینترنتی شاپ لاین، در دو مدل شیشه تخت و شیشه خم با تعداد مختلف ظروف بن ماری، قابل استفاده در فروشگاه ها و بستنی فروشی ها با ابعاد مختلف می باشند.

یخچال ایستاده فروشگاهی یا پرده هوا نوعی از یخچال صنعتی است که جزء محبوب ترین یخچال ها در هر هایپرمارکت و فروشگاه محسوب می شود؛ به این علت که لازم نیست مشتری هر بار درب یخچال را باز و بسته کرده و می تواند به راحتی محصول مورد نظر خود را از یخچال بردارد.

فریزر ایستاده درب دار فروشگاهی، در عین حال که محصولات غذایی را خنک و سالم نگه می دارد، ویترین خوب و زیبایی برای نمایش مواد غذایی و فراورده های مختلف خوراکی هستند.

فریزرهای خوابیده یکی از محبوبترین و پرکاربردترین. تجهیزات فروشگاهی هستند که برای نگهداری و تازه ماندن مواد منجمد غذایی در فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی ویژه و خاص آن به منظور نمایش کالاها و دسترسی آسان به محصولات جزء ویژگی های برتر این محصولات می باشد.

بخش جذاب هر سوپرمارکت، فریزر بستنی آن است که بخاطر شبیه بودن آن به صندوق به آن فریزر صندوقی می گویند.

دورتا دور یخچال بستنی شیشه ای بوده و علاوه بر کمک به فروشنده در چیدمان هرچه بهتر محصولات، آن ها را بهتر نمایش داده، همچنین به کودکان این امکان را می دهد تا دید بهتری نسبت به داخل فریزر بستنی داشته و انتخاب راحتتری داشته باشند.

زیرمجموعه‌های یخچال و فریزر فروشگاهی


محصولات یخچال و فریزر فروشگاهی

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.