تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

ترولی ، سبد و چرخ خرید فروشگاهی

ترولی، چرخ خرید، سبد فروشگاهی

پس از پیدایش و رشد فروشگاه های زنجیره ای ، نمیشد از مشتری انتظار داشت خرید بر دست ، بین قفسه ها بچرخد و خریدهای جدید را به سختی انجام دهد ؛ از این رو چرخ های خرید فروشگاهی ساخته و تبدیل به یکی از ملزومات اصلی در فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها شدند .

ترولی های فروشگاهی در دو جنس فلزی و پلاستیکی ساخته می شوند ؛ نوع فلزی آن برای جابجا کردن وسایل سنگین تر کاربرد دارد ، زیرا جنس آن از استیل است و مقاومت بالایی دارد .

ترولی ، سبد و چرخ خرید فروشگاهی

اگر خرید های خود را به صورت هفتگی ، در فروشگاه های محلی و کوچکتر انجام می دهید ، بهتر است از سبد خرید دستی استفاده کنید ؛ اما اگر به صورت هفتگی یا ماهانه انجام می دهید در حجم بالا و از فروشگاه های بزرگ ، باید از چرخ خرید فروشگاهی استفاده نمایید .

مشتری زمانی که وارد فروشگاه می شود و خریدهای خود را داخل ترولی قرار می دهد ، خود را صاحب آن میداند ، پس عجیب نیست اگر توقع داشته باشد از وسیله ای استفاده کند که استحکام و کیفیت مطلوب را داشته باشد و قابلیت تحمل بار و اجناس مختلف را داشته باشد .

پارامترهای مهمی وجود دارد که یک ترولی را به یک وسیله با کیفیت با کارآیی بالا تبدیل میکند ، از جمله حرکت آسان و راحت چرخ های ترولی روی زمین ، طراحی استاندارد محل نگهداری کودک ( این بخش باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا امنیت کودک تامین شود ) ، مقاومت در نگهداری و حمل جنس های خریداری شده ، سهولت در گذاشتن و برداشتن اقلام در ترولی .

همچنین کیفیت بالای متریال در قسمت بدنه ، دسته و چرخ باید رعایت شود ، زیرا همین امر موجب می شود اگر ترولی به قفسه های فروشگاهی برخورد کند ، آسیب نبیند و صدمه وارد نکند .

بی صدا بودن چرخ های فروشگاهی نیز نکته حائز اهمیتی ست ، از آن جهت که افراد به هیچ عنوان دوست ندارند در هنگام حرکت ، توجه همه به سمت آنها جلب شود . سروصدای چرخ ها قطعا یک عامل مهم در فراری دادن مشتری ست و برای آنها تجربه تلخی ایجاد خواهد کرد .

اگر چرخ خرید فروشگاهی بر حسب بالاترین و بهترین استانداردها ساخته شده باشد به عمر طولانی و کاربردی تر بودن آنها کمک می کند .

زیرمجموعه‌های ترولی ، سبد و چرخ خرید فروشگاهی


محصولات ترولی ، سبد و چرخ خرید فروشگاهی

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.