حضور دینا گروپ در اتحادیه مراکز تجاری خاورمیانه MECSC

حضور دینا گروپ در اتحادیه مراکز تجاری خاورمیانه MECSC

اتحادیه مراکز تجاری خاورمیانه MECSC، وابسته به اتحادیه بین المللی مراکز تجاری ICSC، در سال 1994 در شیخ نشین دبی در کشور امارات شروع به فعالیت کرد. هزاران عضو حرفه ای و فعال در بخش های مختلف صنعت ریتیل از خاورمیانه و شمال افریقا عضو آن هستند که در میان آن ها می توان به شرکت های بزرگی چون JLL، ماجد الفطیم، Emaar اشاره کرد.

حوزه فعالیت اعضای این اتحادیه بازه وسیعی از مالکین مراکز خرید ، توسعه دهندگان ، گروه های راه اندازی و بهره برداری ، مدیران بازاریابی ، اجاره و لیزینگ ، برندها ، متخصصین ریتیل و خرده فروشی، مشاوران، مدیران مراکز تجاری، تامین کنندگان مالی ، نهادهای دولتی مربوطه و صنایع تامین کننده و وابسته را در بر می گیرد.

این اتحادیه در راستای عملکرد ICSC که در امریکای شمالی و اروپا دفاتری دارد فعالیت می کند. از جمله فعالیت های آن می توان به برگزاری رویدادها و event ها به جهت آشنا نمودن و ارتباط بیشتر اعضا و فعالین صنعت و منطقه، آموزش و برگزاری سمینارها و کارگاه ها، حمایت های مختلف از صنعت ریتیل و … اشاره کرد.

گروه دینا افتخار دارد که به عنوان اولین عضو از کشور عزیزمان در این اتحادیه حضور دارد و علاوه بر ایجاد روابط با بزرگترین شرکت های این صنعت در منطقه و دنیا و همچنین شرکت در رویدادهای مختلف ، به صورت دوره ای در شبکه های اجتماعی و رویدادهای MECSC معرفی می گردد.

ایستادن در کنار بزرگان این صنعت در خاورمیانه ، هدفی دست نیافتنی برای دیروز و افتخاری بزرگ برای امروز ماست.

در زیر بخشی از معرفی پروژه های دینا در این حوزه را با هم مرور میکنیم.

ما از امروز مسیر موفقیت فردا را هموار میکنیم.

www.dinagrp.com