تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

حضور در نمایشگاه‌ها

ما به قدرت ارتباط و روابط دینا اعتقاد داریم و در عین حال ما همواره به ادای دین نسبت به جامعه فکر می کنیم. ما برای خودمان در شرکت، فرهنگی پدید آورده ایم که همان عامل استواری دینا شده است. با یک رویکرد تجاری، ما بهترینمان را ارائه می دهیم تا به عنوان بخشی فعال در تمام نمایشگاه های مرتبط حضور داشته باشیم تا به واسطه آن بتوانیم تمام دانش و دستاوردهایمان را با شریکانمان به اشتراک بگذاریم و مسائل جدیدی در مورد بازار بیاموزیم. در عین حال تلاش می کنیم تا از طریق شرکت در امور خیریه، نقش مثبتی در جامعه مان  ایفا کنیم.

نمایشگاه های بسیاری در سرتاسر جهان مربوط به صنعت خرده فروشی وجود دارد. ما، به عنوان یک شرکت فعال در صنعت طراحی و تجهیزات خرده فروشی، در بسیاری از این مراسم بین المللی شرکت می کنیم. هدف اصلی ما، چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان یک گروه بازدید کننده، توسعه دادن روابط مان با تامین کنندگان اصلی و رده بالا در بازار و همچنین گسترش کسب و کار ما در زمینه های جدید است. هر ساله، ما در بیش از 5 نمایشگاه در سراسر جهان شرکت می کنیم تا خطوط تولیدمان را نشان دهیم و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم. غالباَ، ما در نمایشگاه های بین المللی خاورمیانه حضور داریم. در طول این نمایشگاه، مشتریان جدیدی جذب می کنیم و بازارهای رقابتی مان را می شناسیم و همچنین شرکای تجاری جدیدی را جذب می نماییم. در عین حال، ما از نمایشگاه های سراسر جهان دیدن می کنیم تا دانشمان را در طی سال به­ روز نگه داریم. از میان تمامی نمایشگاه هایی که ما به همراه شرکای خود بازدید می کنیم، می توانیم EuroShop  و Mapic را به عنوان مهمترین آن ها، نام ببریم.

نمونه ای از چند نمایشگاه که شرکت ما با طراحی منحصر بفرد خود در آنها شرکت کرده است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.