تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

 

تبلیغات محیطی سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها

تبلیغات محیطی سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها

تبلیغات همواره در معرفی کسب و کارها نقشی غیر قابل انکار داشته است و امروز بیش از هر زمانی اهمیت آن به چشم می خورد. از این رو تنوع روش های آن با سرعت زیادی در حال افزایش است. تبلیغات محیطی فروشگاه ها از روش های جالب و مشتری پسندی است که صاحبان فروشگاه ها میتوانند از آن‌ها استفاده کنند

در صنایع خرده فروشی، با توجه به اینکه مخاطب و مشتری شامل بخش وسیعی از افراد در دسترس است، تبلیغات محیطی نیز با وسعت بیشتری مورد نیاز می باشد. در محیط یک خرده فروشی نیز برای استفاده حداکثری از فضا، به اشکال گوناگونی تبلیغات صورت می گیرد. در این مطالعه به برخی انواع تبلیغات محیطی فروشگاه ها اشاره می گردد.

تبلیغات بر روی هر طبقه از قفسه ها با استفاده از اکسسوری ها و انوع گیره ها از رایج ترین اشکال آن است. این گیره ها توانایی نگه داری صفحات تبلیغاتی در ابعاد مختلف را دارند. برخی از این صفحات در ابعاد کوچک تر در قسمت های جلویی شلف ها و صفحات بزرگتر در قسمت های بالاتر آن به صورت یک استند یا روی تاج قفسه تعبیه می گردد. علاوه بر آن با طراحی و تعبیه سازه هایی در قسمت سرقفسه ها، فضای منحصر بفردی برای یک محصول یا برند خاص بوجود می آید. مورد اخیر یکی از منابع درآمدی سوپرمارکت های بزرگ و هایپرمارکت هاست که این مراکز خرده فروشی با استفاده از مزایای آن در مذاکره با شرکت های علاقه مند به این بخش ها، از امتیازات بهتری برخوردار خواهند شد. همچنین، شرکت های عرضه کننده محصولات، به همکاری تولید کنندگان قفسه فروشگاهی و اکسسوری های مربوطه، اقدام به ساخت استند هایی که پیام های تبلیغاتی شان را منتقل کند می نمایند. از این استندها در بخش های گوناگونی از سوپرمارکت ها برای نگهداری و ارائه محصولات آن شرکت بخصوص استفاده می گردد. گروه دینا با ارایه خدمات مشاوره ای در طراحی دکوراسیون مغازه، در این خصوص مشتریان را راهنمایی می نماید.

علاوه بر قفسه ها، تبلیغات محیطی فروشگاه در قسمت های مختلفی از چرخ ها و سبد خرید فروشگاهی انجام می گردد. بخش های جانبی و جلویی چرخ های فروشگاهی (ترولی ها) برای دیده شدن یک تبلیغ توسط دیگر مشتریان و دسته های ترولی ها، محلی برای تبلیغاتی است که مخاطب آن ها حمل کننده ترولی است. بدیهی است که این محیط ها نیز در فضاهای بزرگ مورد استقبال شرکت های فعال تبلیغاتی است که با توجه به ارزش سرمایه گذاری روی آن ها، صاحبان کسب و کار را منتفع می نمایند.

تبلیغات روی چرخ خرید

یکی دیگر از ابزار تبلیغات در محیط فروشگاه میزهای صندوق فروشگاهی است. این میزها دارای یک فضای آماده نمایش تبلیغ با ارتفاع مناسب و در سطح دید مشتریان هستند. استفاده از تصاویر گرافیکی در قالب یک لایت باکس، جلوه ای زیبا به تبلیغ یک محصول یا خدمت می دهد. بعلاوه، بدنه میز های صندوق و اکسسوری مورد استفاده در آن ها برای جداسازی مشتری فعلی و مشتری بعدی نیز مکان مناسبی برای نصب آگهی های تبلیغاتی است.

از دیگر تجهیزاتی که به فضای موجود در یک فروشگاه جهت تبلیغات محیطی فروشگاه اضافه می نماید، می توان به بدنه سطل های زباله، درب و بدنه یخچال ها و تجهیزات فروشگاهی برودتی، نیمکت های موجود در فضای تجاری، گیت های ورودی و خروجی سوپرمارکت ها و بدنه پالت ها اشاره کرد.

سایر فضاهای موجود در یک سوپرمارکت با تعبیه زیرساخت مناسبی، آماده نمایش تبلیغات می گردد. طراحی سوپرمارکت، طراحی هایپرمارکت و طراحی فضاهای تجاری توسط گروه دینا به گونه ای انجام می گیرد که بخش اعظم این فضاها را پوشش دهد. صاحبان فروشگاه ها می توانند با بهره گیری از این طرح ها از بخش هایی مانند بالای یخچال های ایستاده و فریزرهای ایستاده، فضاهای پشت یخچال های خوابیده و یخچال ویترینی ، دیوارها و ستون های موجود، استفاده بهینه نمایند و با بکارگیری استیکر ها و ابزارهای تبلیغاتی جدید بهره حداکثری را از آن داشته باشند.

تبلیغات محیطی سوپرمارکت

سخن آخر اینکه، با توجه به شدت رقابت در کسب و کار امروز، بهای تمام شده رقابتی و بالای ناشی از کیفیت بالا و حاشیه سود حداقلی برای فروشندگان، عدم استفاده از تمامی این ظرفیت های موجود جهت کسب درآمد، به معنای حرکت به سوی شکست خواهد بود. از این رو تمامی فروشندگان موفق، با بهره گیری از مشاوران خبره اقدام به شناسایی همه این ظرفیت ها کرده و سپس طی یک توافق با شرکت های فعال در این حوزه، بخش هایی از هزینه های خود را از این روش جبران می نمایند. گروه دینا، با داشتن تجارب بسیار در این حوزه، مشتریان خود را در این مسیر یاری می دهد.