تماس با گروه دینا
تلفن : ۰۲۱-۲۲۱۹۴۹۴۰ واتس اپ : ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۰۶ ایمیل : info@dinagrp.com تماس با ما
تماس با ما تماس با مشاور تماس با واتس اپ واتس اپ
a

you as an entrepreneur or investor have made a commitment; furthermore, you encounter miscellaneous situations and circumstances and therefore require counselors whose constructive ideas, innovative plans and broad knowledge lead to your success and prosperity. We are a managing partner for your business and can contribute to a more booming and lucrative business.

درباره ما

a

شما به عنوان سرمایه گذار ، موقعیت ها و فرصت های گوناگونی را تجربه میکنید و لایق مشاورانی هستید که با ایده های خوب ، طرح های خلاقانه و تکنولوژی جدید شما را به سوی موفقیت رهنمون نمایند. مجموعه ما شریک تجاری مناسبی برای کسب و کار شماست ، خدمات ما به شما : کسب و کار بهتر سود فراوان تر و لذت بیشتر است.

تارامارکت، فروشگاهی است به مساحت 700 متر مربع واقع در منطقه ای از شیراز که پیش تر خلاء یک سوپرمارکت متفاوت در آن احساس می شد. تیم مجربی از گروه دینا با بکارگیری تجهیزات به روز دنیا در تلفیق با طراحی کم نظیر، محیطی را ایجاد نموده که استقبال چشمگیری در سطح شهر و فراتر از آن را بهمراه داشته است.
نحوه چیدمان تجهیزات فروشگاهی در آن به گونه ای طراحی گردیده است که علاوه بر امکان برخورداری از سبد کاملی از محصولات و در دسترس بودن هر محصول، از بروز ترافیک و تجمع در یک بخش و خالی از مشتری بودن بخش دیگر جلوگیری شود. فضاهای ارایه شده برای چیدمان محصول با توجه به اصول طراحی هایپرمارکت و سوپرمارکت، در کنار هم قرار دادن محصولات مکمل را برای افزایش فروش فراهم آورده است. فضاهایی که در کنار قفسه های سه طرف پروموشن منحصر بفرد تارامارکت، امکان پیشنهاد کالاهای خاص به مشتری را افزایش داده است.
تجهیزات مورد استفاده در تارامارکت نیز خود بر بازدهی هر چه بیشتر فروشگاه تاکید دارد:
– یخچال های ایستاده پرده هوا برای ارایه محصولات لبنی، نوشیدنی ها و سایر محصولات از این قبیل.
– یخچال های خوابیده شیشه تخت که در عین زیبایی، بهترین فضا را برای ارایه محصولات پروتئینی و ترشیجات در اختیار مدیر فروشگاه قرار می دهد.
– فریزرها که در انواع خوابیده و ایستاده از حیث محل چیدمان محصولات طیف وسیعی از دید مشتری را برای ارایه محصولات منجمد در اختیار می گذارد.
تمامی محصولات برودتی ساخته شده در اروپا و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد که با موتورهای کارآمد خود مصرف انرژی این سوپرمارکت را به حداقل رسانده است. همانطور که میدانید نورپردازی یکی از اصول مهم طراحی هایپرمارکت و سوپرمارکت می باشد. نورپردازی اصیل نیز در این تجهیزات به بهتر دیده شدن کالاها و نتیجتاً ترغیب مشتری برای خرید کمک می کند.
– قفسه های این فروشگاه با طراحی مدرن خود حرکت مشتری را در طول فروشگاه تسهیل می کند و مطابقت رنگ آن با رنگ زمینه و کف [ که خود عامل توجه کمتر مشتری به جاهایی غیر از محصول است] باعث تمرکز بیشتر بر محصول می گردد. ابعاد و تعداد طبقات نیز به مدیر فروشگاه در نحوه چیدمان و استفاده حداکثری از فضای موجود کمک می نماید.

  • دکوراسیون مغازه بزرگ

  • فروش تجهیزات سوپرمارکت

  • دکور سوپرمارکت

  • فروش تجهیزات سوپر مارکت

از دیگر مواردی که مشتری را در مسیر مد نظر مدیر فروشگاه هدایت می کند استفاده از علایم مناسب در محل های لازم است. این علایم موجب پیدا کردن سریع تر محل هر خانواده محصولی توسط مشتری خواهد بود که از نکات مهم طراحی هایپرمارکت و سوپر مارکت به شمار می رود.
در کنار استفاده از این علایم، نورپردازی مناسب نیز مشتری را در مسیر صحیح گردش در فروشگاه هدایت می نماید. نورهای موضعی و تاکیدی با رسالت پر نورتر کردن بخش های دارای محصول و کاهش نور فضاهای بین قفسه ای و فضاهای حرکت و همچنین تمرکز نور بر کالاهای خاص و محل های پروموشن، این مهم را جامه عمل می پوشاند.
از جمله خدماتی که تارامارکت برای تکمیل سبد کالایی خود ارایه می کند، کیترینگ و خشکبار است که هر دو در فضایی مناسب و با طراحی بی نظیر صورت گرفته اند.
تیم طراحی گروه دینا با تلاش در استفاده از المان های زیبا و کارآمد، جلوه ای از اصول دکوراسیون داخلی و بازاریابی را در تارامارکت به نمایش گذاشته است.
طرح سقف که با داشتن المان های موازی با جهت حرکت مشتری، در کنار سایر علایم موجود، ساختار و شخصیت فروشگاه را تکمیل می کند یکی از ویژگی های مهم طراحی هایپرمارکت و سوپرمارکت است.
تارامارکت با طرحی مطابق با استانداردهای روز اروپا در ترکیب با فرهنگ محلی مردم شیراز در مسیر تغییری چشمگیر در جهت بهبود سطح صنعت خرده فروشی در این شهر قدم نهاده است.