Search

اینستاگرام

تلگرام

فیسبوک

021 - 22194940

info@dinagrp.com

دینا 1

طراحی و تجهیز فروشگاه پوشاک

دنياي مد و لباس يکي از پيشرفته ترين فضا ها در ارتباط با دکور و نمايش اجناس مي باشد. با پیشرفت این صنعت باید انتظار داشته باشیم که نحوه طراحی فروشگاه پوشاک باید شانه به شانه با پیشرفت این صنعت بروز شود. در طراحی فروشگاه پوشاک مواردی چون المان های معماری، نورپردازی، دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه قرار می گیرد اما نکته ای که نباید از نظر دور شود تجهیزات فروشگاه پوشاک است.
تجهیزات فروشگاه پوشاک مجموعه وسایل متنوعی را در بر می گیرد که دامنه آن بسیار گسترده و مختلف است، گاهی از چشم مخاطب دور است و اهمیت آن در انبار دپوی کالا مشخص می شود گاهی کمک می کند تا لباس ها به بهترین نحو در برابر دید مشتری قرار بگیرد.
در گذشته نه چندان دور تنها بخش چیدمان پوشاک، ویترین ِ فروشگاه بود اما همانطور که می دانیم امروز طراحی داخلی فروشگاه پوشاک و تجهیزات آن از نظر اهمیت با ویترین فروشگاه برابری می کند. تجهیزات فروشگاه پوشاک از چند جنبه قابل تامل است؛ گاهی مشتریان علاقه دارند بدون راهنمایی فروشندگان، به صورت مستقیم کالای مورد نظر را بررسی کند، آن را لمس کرده و دقیق تر نگاه کند بنابرین در این پروسه باید تسهیلاتی فراهم شود که او بتواند به راحتی به نیت خود رسیده و نیاز به کمک کسی نداشته باشد.
این کار به دو شکل امکان پذیر است، راه اول: طراحی فروشگاه لباس از لحاظ المان های معماری، تا با ساخت دکور های زیبا پوشاک به بهترین شکل در آن جانمایی شود و مخاطب بتواند به راحتی به آن نزدیک شود.
راه دوم استفاده از تجهیزات فروشگاه پوشاک است، این تجهیزات دارای تنوع بسیار بالایی بوده که به غیر از کاربری بسیار مفید می توان از آن به عنوان نوعی دکوراسیون فروشگاه پوشاک هم یاد کرد چون در طراحی آن به غیر از استحکام بالا نکات زیبایی شناسی هم رعایت شده است.
از تجهیزات مختلفی که در فروشگاه پوشاک استفاده می شود می توان به انواع هولدر، نگهدارنده، رگال، هنگر و قلاب اشاره کرد.
ضمنا تجهیزات فروشگاه پوشاک در برگیرنده انواع لیبل های نگهدارنده قیمت هم بوده که با زیبایی هر چه تمام تر اطلاعات مفیدی درباره جنس، سایز و قیمت کالا در اختیار مشتری قرار می دهد.

  • فروشگاه پوشاک

  • فروشگاه پوشاک

  • فروشگاه پوشاک

  • فروشگاه پوشاک

  • فروشگاه پوشاک

  • فروشگاه پوشاک

  • فروشگاه پوشاک