Search

اینستاگرام

تلگرام

فیسبوک

021 - 22194940

info@dinagrp.com

 

درباره گروه دینا

Dina Group > درباره گروه دینا

درباره گروه دینا

Dina شرکتی است که در حوزه ی طراحی، اجرا، راه اندازی و توسعه ی الگوی اولیه ی کسب و کارهای جدید، خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه ارائه میدهد. رسالت ما در ارائه ی خدمات مان، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماست.

واحد سازمانیِ ما وظیفه ی طرح ریزی و اجرای الگوی اولیه ی تجاریِ شما را به عهده داشته و در بهینه سازی دستاوردهای کسب و کارتان همراه شماست. از سوی دیگر، واحد اختصاصیِ Dina وظیفه ی طراحی، تجهیز و اجرای سازه و دکوراسیون هایپرمارکت، سوپرمارکت، قنادی، کافی شاپ، رستوران و … شما را به عهده دارد.

در Dina ما معتقدیم که فضایی که برای کسب و کارتان در نظر گرفته اید چیزی بیش از صرفاً یک مکان فیزیکی بوده و در واقع آمیزه ای منسجم از فرآیندهای فیزیکی، احساسی، هیجانی، استراتژیک، هوشمندانه، مالی و تجربی را در خود جای می دهد و به همین دلیل است که ما صرفاً به نصب و چیدمان فیزیکیِ تعدادی تجهیزات و لوازم اعتقادی نداشته و ویژگی هایی بیش از تصور شما به فضای کسب و کارتان می بخشیم: یعنی رونق و شکوفایی را برای شما و رضایت و کامیابی را برای مشتریان و پرسنل تان به ارمغان می آوریم.

از نقطه ی شروع تا پایان پروژه ی شما، با تمرکز بر روی اهدافی که تعیین کرده و انتظار دارید، تمام بخشها و اجزاء کسب و کارتان را به دقت در کنار هم چیده و در همه ی دغدغه های شما از بابت تحققِ اهداف تعیین شده، همیار و همراه تان هستیم. ما برای هر یک از مشتریانمان، چهارچوب اجرایی و استراتژی مشخصی را تنظیم کرده و از مرحله ی برنامه ریزی تا طراحی و اجرا، در مسیر تعیین شده به سمتِ تحقق انتظارات و توسعه ی مستمر آنها حرکت میکنیم.

مدیریت پروژه ی کسب و کار شما از نخستین گام تا مرحله ی تکمیل و توسعه ی پایدار در سطح بین الملل بر عهده ی ما بوده و این چشم انداز و تعهد ما در قبال کسب و کار شما و رشد و بالندگیِ آن تکیه گاهی مطمئن به شمار می رود.

صنایع مورد نظر ما

از سال ۱۳۸۵ تاکنون بیش از ۸۶۰ پروژه را در سطح کِیفی مطلوب به اتمام رسانده ایم. تفاوتی ندارد که در چه نقطه ای از کشور بوده و راه اندازی چه کسب و کاری را در سر دارید، کافیست با ما تماس بگیرید تا ایده های شما را به واقعیت مبدل کنیم.

در راستای همسوشدن با دهکده جهانی و ارتقاء سطح کیفی و عرضه محصولات و خدمات گروه دینا، بر آن شدیم تا با ایجاد سیاستهای کاربردی با ساختاری روان و طراحی زیبا کاربران را در انتخاب شان یاری نماییم.

به همین دلیل وب سایت های گروه دینا کاتالوگی مجازی از تمام خدمات ذکرشده ، محصولات و تجهیزات وآرشیو بزرگی از نمونه فعالیتهای ما در عرصه طراحی و تجهیز می باشد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.