Search

اینستاگرام

تلگرام

فیسبوک

021 - 22194940

info@dinagrp.com

افتتاح بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور در رشت

Dina Group > اخبار  > افتتاح بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور در رشت

افتتاح بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور در رشت

بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور توسط برادران احمدی با برند فروشگاه احمدی در کمربندی شهید بهشتی رشت، بالاتر از فلکه نیروی دریایی به بهره‌برداری رسید.
این هایپر مارکت با حضور مدیرعامل محترم گروه دینا و نمایندگان رشت و اعضای شورای شهر و شهردار و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از روسای ادارات و مدعوین به بهره برداری رسید.
مجموعه فروشگاه های احمدی با بیش از ۷۰سال تجربه در سال ٩٠ اولین فروشگاه بزرگ و چند منظوره احمدی را با مساحت ۲۷۰۰ متربه بهره برداری رساند و پس از ١٤ماه تلاش و کار شبانه روزی به ده هزار متر زیر بنا رسانده است که اشتغالزایی های جدیدی نیز در راه است.
با افتتاح این طرح ها استان گیلان به قطب اول سلولوزی در کشور تبدیل شده و برای ١٥٠٠نفر اشتغالزایی میکند. افتتاح این فروشگاه یکی از طرح های مهمی است که با همکاری شهرداری رشت و مشارکت بخش خصوصی در استان گیلان به بهره برداری رسید.
از تجهیزات استفاده شده در بزرگترین هایپرمارکت شمال میتوان به یخچال و فریزهای فروشگاهی از شرکت اکمی کولنت ، قفسه های فروشگاهی و صندوق فروشگاهی از شرکت مونوشلف و چرخ خرید فروشگاهی از شرکت پلیترولی اشاره کرد.

No Comments

Leave a Comment